airties rt 205

Başlatan erguncaliskan, 13 Şubat 2008, 10:10:04

erguncaliskan

merhaba arkadaşlar bana airtiesin rt 205 model  kablosuz modem verdiler modem smile adsl den alınmış  ben bunu  ttnet te çalıştırmak istiyorum
fakat  kurulum esnasında kullanıcı adının sonuna otomatik olarak smile  olarak kendisi atama yapıyo ben ise ttnet olsun istiyorum buna yapabileceğim bir işlem varmıdır acaba  (modemi aldığımda reset atmıştım önceden smilede çalıştığı için ama bişey fark etmedi)

mesmert

Airtes'ten bu konu ile ilgili bilgi aldın mı ? Onlardan daha iyi bilgi alabilirsin

mustafacan

airites yazılımını sitesinden indirve yükle
Keşfedilecek çok teknoloji var. Boş Vaktim Yok!

erguncaliskan

arkadaşlar denedim airtiesin sitesinden indirdim olmuyo  ttnetin ve smilenin versionları farklı resetledim fabrika ayarlarına döndüm yine olmadı  veya ben beceremedim   zaten  sitesinden indirme esnasında soruyo ttnet mı smile mi diye belli ki bi fark var ve o yüzden olmuyo olabilir cevaplar için teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim

mustafacan

yazılım dosyası olan *.bin editlemek belki mümkün olabilir. flash söküp programlamakta çözümlerden birisi. eskiden böle bir sorun yoktu eski versiyonlarını bulursan sanırım yüklenir. eski versiyonlarda seçim yoktu.
Keşfedilecek çok teknoloji var. Boş Vaktim Yok!