FPGA konusunu yeniden alevlendirelim!

Başlatan CoşkuN, 18 Şubat 2008, 09:31:53

KaraBekir

@KoFTeKmEk
Altera Cyclone II FPGA kullanıyorum. Konfigürasyon dosyasının yükleme işlemini nasıl şifreli/kopyalanamaz bir şekilde yapabilirim. Teşekkürler.

KoFTeKmEk

@KaraBekir
daha önce hiç config dosyalarını şifreleme yapmadım.

controller

@KaraBekir

Xilinx için aşağıdaki pdf dosyasında anlatılan şekilde copy protection gerçekleştiriyorlar. Spartan 3E Starter Kit üzerinde bu sistem mevcut. Aynısı Altera içinde uyarlanabilir.

http://www.xilinx.com/support/documentation/application_notes/xapp780.pdf
Hesabım OG tarafından haksız bir şekilde pasif yapılmıştır.

ersa1905

yokmu bana yardımcı olacak...spartan 3e kitini öğrenmem vede bir proje gerceklestirmem lazım...lütfen yardım edin...

ersa1905

ersa1905

YUKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİYİM...SPARTAN 3 E KİTİNİ ÖĞRENECEĞİM ELİMDE KİT VAR...VE BU KİTLE CALISACAK BİR UYGULAMA YAPACAĞIM ...TEŞEKKÜRLER

CoşkuN

Alıntı yapılan: "ersa1905"YUKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİYİM...SPARTAN 3 E KİTİNİ ÖĞRENECEĞİM ELİMDE KİT VAR...VE BU KİTLE CALISACAK BİR UYGULAMA YAPACAĞIM ...TEŞEKKÜRLER
Bir yerden başlarsan burada mutlaka sana yardımcı olacak birileri çıkacaktır.Öncelikle ne projesi yapacaksın buna karar vermen lazım.

ersa1905

merhaba :

surdan baslayalım bana türkçe kaynak lazım mevcutmu acaba...yabancı dilim çok iyi değl...programı indirdim bide

ersa1905

ÇOK TEŞEKKÜRLER İLGİNİZ İÇİN...BENİM SADECE PROJEDE İŞİME YARAYACAK SEMATİK YAPACAĞIM İÇİN VHDL YE GEREK YOK SANIRIM...
SİZ BANA SPARTAN 3 E KİTİNİN KULLANIMI İLE İLGİLİ PROGRAMI YUKLEME UFAK TEFEK PROJELERİ YAPMA İLE İLGİLİ NOT KONUSUNDA YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM...

ersa1905

YOKMU NOT VE PROJE HAKKINDA YARDIM EDECEK...TÜRKCE KAYNAK

ersa1905

BAKTIM ONADA AMA HİÇ BİŞEY BİLMİYORUM EKSTRADAN ÖĞRENMEK İSTEMİYORUM...ÇOK FAZLA SAYFA SAYISI
TEŞEKKÜR EDİYORUM YARDIMLARINIZ İÇİN...AMA BU KULLANIM KLAVUZU SPARTAN 3-E DE BANA NERLER LAZIM OLUR SADECE SEMATİK ÖĞRENECEĞİM...

ersa1905

AKTİF ÜYE YOKMU LÜTFEN YARDIM EDİN...SEMATİK ÖĞRENECEĞİM SPARTAN 3-E ...YARDIMMMMMMM

koordinat

ersa1905

teşekkürler paylasım için bu konuda ders alan arkadaslar notlarını paylasırsa...

ersa1905

spartan 3e de yapılmıs projelerinizi paylasırmısınız...