elektrikle dans edilmez...

Başlatan F.T, 27 Nisan 2008, 00:42:21

F.T

arkadaşlar bu konuyu açtıgım için kusura bakmayın.herkesin rahatsız oldugunu gördüğüm için konuyu kapatıyorum.herkese teşekkürler...
Hakk şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

ete

ferrit,
Elektrikten önce dosyanın boyutu insanı çarpıyor. Bu gibi durumlarda dosya boyutunuda belirtmende yarar var. Sonuçta elektriğin insanı nasıl çarptığını az çok insanlar biliyor. Bilmeyen 46,5MB boyutundaki verdiğin dosyayı çok merak ediyorsa yükler ve görür. Ama herkesin bu boyutta bir dosyayıda sırf merak uğruna yükleyeceğini sanmıyorum.

Lütfen dosya boyutlarını belirtin!!!!!!!!!!!

Ete
Bilgi hazinedir paylaştıkça büyür.            http://etepic.com

F.T

zaten indirme sitesinde boyut bilgisi görünüyor.
ama yinede uyarınızdan dolayı hocam dosya boyutunu belirttim.
Hakk şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

bigbey

Download süresi bende 1 saatin üstünde. O nedenle indirmeye cesaret edemedim.
TA6R

madpic

1.5 saat sürdü ama indirdim
eğer bu resimleri okullarda gösterirlerse
inanın kimse elektrikci okmak istemez
içim çok fena oldu 8O

Tenir

Dosya içinde faydalı ve öğretici bir döküman yok bunu belirtmek lazım Herkesin kaldıramayacağı, kötü şekilde can vermiş insanların resimleri var sadece.

gogge

Dosya içerisinde çeşitli resimler var. Miğdesi olan kimsenin indirip bakmasını tavsiye etmem. Kesinlikle eğitici bir yanı yok.

F.T

arkadaşlar gerçekten haklısınız ama amacım elektriğin ne kadar tehlikeli oldugunu göstermekti.....

mustaphaerdem

foruma büyük harflerle yazmak bağırmak anlamına gelmiyomuydu ya yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum
Korkarak yaşıyorsan sadece hayatı seyredersin.

F.T

arkadaşım benim böyle bir düşüncem olmadı o senin düşüncen ama rahatsız oldugun için yazıyı ufak yazdım..

leddiyot

ben 10 yıldır bu işi yapıyorum 154000-36000-15000-380 volt gibi gerilim şebekelerinde çalıştım şu an adana tedaş'ta çalışmaktayım benim bir çok arkadaşım elektriğe çarpılarak ya öldü ya sakat kaldı tabi bunlar hani devlet memuru ya fazla maaş alıyorlar ya milletin gözüne batıyoruz ama bilmiyorlarki ne gibi şartlarda ekmek parası kazandıklarını ne tehlikeler atlattığımızı ben bile kaçkere elektriğe çarpıldım 650 amper termik şartelin patlaması bomba gibi ama elektrik tehlikeli ama elektriksizde olmuyor işte