SLA7062M

Başlatan cyurdalan, 26 Mayıs 2008, 23:53:57

cyurdalan

Selam arkdaşlar benim gibi çağu arkdaşım SLA7062 nin bulunamamasında şikayetçi bu gun karaköydeki bütün elektronikçileri gezdim gerçekten yokmuş:)
 Nese herzaman alış veriş yaptığım bir dükkanın sahibi ile görştüm, eğer yeteri kdr sipariş olursa getirtebilirim dedi.(20-30 Ad).
 Ben almak istiyorum diyorsanız, msg yazın yeteli adet'e ulaşırsak alalım, fiyat konusunda şimdilik bişi diyemiyorum, üç aşağı beş yukarı internet fiyatı+kargo dan pahalıya geliceğini zannetmiyorum.Çrş günü eğer yeterli sayıya ulaşırsak tekrar gidip sipariş veririm....

hoguz

Alıntı yapılan: "cyurdalan"Selam arkdaşlar benim gibi çağu arkdaşım SLA7062 nin bulunamamasında şikayetçi bu gun karaköydeki bütün elektronikçileri gezdim gerçekten yokmuş:)

Demek anladın vardı aslında ama biz senden gizliyorduk(kızma sakın şaka) :) Keşke özel konu açmasaydın.Sen bahsettiğin adet için fiyat isteki kıyaslıyalım malı getırmeden soyleyebılmesı lazım satıcının.Ben almanyadan 3 adet 39 euro'ya aldım gelen arkadaşta getirdi.Bu almanya satış fiyatı.

cyurdalan

İnsan oğlu işte umutları ile yaşıyor:)
Çarşamba günü gidip fiyat örenicem ama talep warmı onu merak ettim.Fİyat öğrenmeye gittiğimde siparişte werirdim....

sezgin05

Hocam bu başlığı boşyere açmışsınız.Konu başka bir başlıkta zaten devam ediyor.Eğer getirtebilecekseniz 40 adet için fiyat alın isteyen arkadaşların listesi bende var.Tabii makul bir fiyat için..

kck

www.newark.com
bu sitede 50 adedi için 7.82 $ fiyat var

westcoast

Alıntı yapılan: "kck"www.newark.com
bu sitede 50 adedi için 7.82 $ fiyat var

fiyat uygun aslında
50 taneyide alacak topluluk burdan çıkar bence

hoguz

Yanlış anlama ama o devrede hakikatten basit.SLA ile karşılaştırılmaz bile.

XOR

Ben http://www.techkits.com 'dan almıştım tanesi $10 posta ücreti de $18 4 tane aldığınızda tanesi yaklaşık $15'a geliyor. Türkiyede bulamadığım için 7-8 dolar gibi makul fiyata alamadım malesef.(Aldın da ne yaptın derseniz vakit ayırıp bir türlü sürücü yapamadım)

ceka

her keze selam megasan toplu alırsanız 9 dolara getirebilirim dedi

umutakin1979

SLA Kullanacak arkadaşların dikkatine..

Sla lı Projeler Chopping drive dir İhtiyaca göre Akım ve Voltaj Sürekli İner ve çıkar Kartın üzerinde bazen 40 volt lara kadar çıkan voltajlar olabiliryor. Bir çok SLA lı Projede de LM317 HV kullanılmakta dır..

bildiğimiz LM371 ama biraz daha yüksek volt destekleyeni ..

Aman SLA lı projenizde LM317 HV varsa uzak durun derim asıl LM317HV Hiç bulunmuyor Türkiyeye girmiyor bile....

www.basitcnc.com da ayrıca mach2 ile de basit dökümanlarda bulabilirsiniz.