"Could not connect server" hatası.

Başlatan Logan, 12 Haziran 2008, 09:05:22

Logan

Günaydın arkadaşlar. 2 gündür yoğun olarak Hi-Tech programını kurmaya çalışıyorum fakat "Network Error 0 - could not connect to server" hatası veriyor. Programın kendi forum sitesinde bu hatanın internet bağlantısından kaynaklandığı yazıyor. Fakat bu mesajı okuyabildiğinize göre öyle bir problem söz konusu değil. İşletim sistemi olarak Vista kullanıyorum. Şu an SP1 yamasını kuruyorum daha sona da güncelleştirmeeri yükleyeceğim. Yardımlarınızı bekliyorum, iyi günler iyi çalışmalar.
İmza.

F493

selam

hi-tech' i yüklerken ileriki sısmlarda  demo seçenegi  vardır ve sol altta da offline diye bir checkbox vardır onu işaretleyip  ondan sonra yüklemeye devam etmelisin..

bir deneyin ;

esen kalın;

KAZIMUGUR

Kolayca kuruluyor.
-Önce Hi-Tide kurun ( önceliği şart değil).
-Sonra picc lerden birini.
-Kurulumda off line işaretleyin , serial 12345 , Hi_tide indirdi iseniz , hi-tide devolopment environtmen işaretlemeyin(indirmeye çalışır).
-Add environment path işaretleyin.

Hi-Tide kurulumun sonunda java kurmak ister mutlaka kabul edin.Özellikle kendisi 1.5 kuruyor.Sistemde var olan ileri versiyon olsada Hi-Tide hata verip kapanıyor.

Edit : Kurulum sonrası kürekleri unutmazsınız değilmi ?

Logan

Kazım Hocam, kurulum esnasında offline diye bir kutucuk maalesef yok ama bahsettiğiniz gibi "12345" seri numarasıyla kurdum ve sorunsuz çalıştırdım. Nitekim daha önceleri yeni kurmuş olduğum Hi-tech içerisine çalışmalarımı import edebiliyordum. Şimdi ise şöyle bir hata çıkıyor.

İmza.

KAZIMUGUR