xp sp3 gizli özellik

Başlatan upayi, 12 Ağustos 2008, 21:53:09

KAZIMUGUR

Acronics , bootable cd oluşturabiliyor.
Ghost ise lisanslı değilse oluşturmuyor.İmaj alıyor.Bootable cd ile açıyor ve imajı görüyor.
Bir çok denememin bazılarına (eskiden ghost dos ortamında çalışırdı-acronis win de çalıştığı için deneyeyim dedimdi) imajı tam olarak geri yükleyemedi xp orijinal cd istedi ve öyle devam etti.Bir kaç forumda daha benzer şeyler okuyunca unuttum onu.
Her ikisinde de hızlı-yavaş seçenekleri var , sıkıştırma oranını etkiliyor.Boyut azaldıkça zaman uzuyor.
Ghost 14 deki bazı özellikler bana daha makul geliyor.İlk imaj büyük ama sonra önemli değişikliklerde otomatik küçük imajlar oluşturuyor.Çökme olduğunda , istediğinizi seçebilirsiniz.O sonradan olma küçükleri seçerseniz
ana imaja onları ekleyerek kurulum yapıyor.
istenirese sadece belirli bölümleri-dosyaları yedekliyor .Bu özellik acronisde de var...
Özet: İmaj büyük,çok büyük kolaylık.Alışınca vazgeçemeyeceksiniz ve gerek program kurmakta gerekse istediğiniz yerlerde  dolaşmakta korkunuz olmayacak.

tayyar

Hocam o bahsettiğiniz özelliklerin bir kısmı değil hepsi acroniste var şimdiye kadar hiç problem yaşamadan kullanıyorum. hatta bunu kullana bir tek ben değlim okuldaki arakadaşlara dağıttık herkes kullanıyor şikayet eden çıkmadı
--EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR--