S1MP3 Rasgele Çalma Sorunu

Başlatan Tagli, 27 Ağustos 2008, 13:11:36

Tagli

Bu s1mp3'ler (Çin'den galen ve üzerlerine bilinen markaların isimleri basılmış dandik mp3 playerlar) ile ilgili türlü sorun var sanırım, benimkiyle ilgili olanı ararken karşılaştım. Ama benimkine benzer bir sorun görmedim ilgili sitelerde, ben de burda sorayım dedim:

Herşey düzgün çalışıyor ama rasgele çalma modunda sorun var. Rasgele çalmaya ayarladığımda içinde bulunan parçalardan ikisini seçiyor (neye göre seçiyor bilmiyorum ama açıp kapasam bile aynı seçim değişmiyor, sadece içindeki dosyalar değiştiğinde seçim değişiyor) ve sürekli bu iki parçayı çalıyor. Firmware versiyonu v4.02A, yükleme tarihine de 2008/6/6 demiş.

Bu cihazın firmware'ini mi değiştirmem lazım? İnternette cihazdan firmware çıkartan program buldum ama program çalışınca bağlı cihaz bulunamadı diyor. Ayrıca rasgele çalma modu dışında oldukça normal çalışan cihazı da tamamen bozmaktan korkuyorum. Önerileriniz nedir?
Gökçe Tağlıoğlu

mustafa_cmbz

hocam eğer mp3'ünü on/off butonuna basarak kapatıyorsan kapatmadan önce ne yaptıysan hangi ayarları girdiysen onlar kaydedilir...ama direkt enerjiyi kesersen hiç bir ayar kayıt edilmez...birde böyle dene bakalım sorun varmı yokmu görelim....

707yunus

eğer senin mp3 dosyaların toplu olarak tek klasörde değilse tek klasöre koy.senin mp3 playerin nin seçtiği iki  mp3 tek klasörde ise böyle yapması normal.bütün şarkılarını tek klasöre koy.sorun gitmeli böylece.