ST72c334/n2/t6 ENT ACABA KOPYALANABİLİNİRMİ KOD KORUMA V

Başlatan gefece, 12 Eylül 2008, 14:56:34

gefece

ARKADASLAR HEPİNİZE  KOLAY GELSİN BENİM SİZE  BİR SORUM OLUCAKTI
BU  ST FİRMASININ URETTİGİ İŞLEMCİLER HAKINDA BİLGİSİ OLAN ARKADASLAR VARMI ACABA BU İŞLEMCİDE  KOD KORUMA VARMIDIR YANİ OKUMA KOPYALAMA  YAPILA BİLİNİRMİ ENTG ST72C334N2/T6 DATASHEET ADRESİDE BU  İNGİLİZCEM OLMADIGINDAN  HİÇBİRŞEY ANLAMADIM  YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVİNİRİM SAYGILAR İİ ÇALISMALAR..

pdf...

ORC

Alıntı yapılan: "gefece"ARKADASLAR HEPİNİZE  KOLAY GELSİN BENİM SİZE  BİR SORUM OLUCAKTI
BU  ST FİRMASININ URETTİGİ İŞLEMCİLER HAKINDA BİLGİSİ OLAN ARKADASLAR VARMI ACABA BU İŞLEMCİDE  KOD KORUMA VARMIDIR YANİ OKUMA KOPYALAMA  YAPILA BİLİNİRMİ ENTG ST72C334N2/T6 DATASHEET ADRESİDE BU  İNGİLİZCEM OLMADIGINDAN  HİÇBİRŞEY ANLAMADIM  YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVİNİRİM SAYGILAR İİ ÇALISMALAR..

pdf...

8 or 16K FLASH/ROM with In-Situ Programming and Read-out protection

diyor ama tabi tecrubesi olan birine sormak lazım  :)

stlg

Sanki kod koruması yok gibi geldi bana ama tam olarak bilemiyorum
ALLAHA EMANET OLUNUZ Hoştur bana senden gelen,  Ya gonca gül yahut diken,  Ya kaftandır yahut kefen,  Kereminde hoş lütfunda hoş.

gefece

ARKADAŞLAR  PDF SİNDE  ŞUNLAR YAZIYOR AMA SİZCE NE OLABİLİR YARDIMINIZ İÇİN TEKRAR TEŞEKKURLER ARKADSLAR..

2.5 Program Memory Read-out Protection
The read-out protection is enabled through an option
bit.
For FLASH devices, when this option is selected,
the program and data stored in the FLASH memory
are protected against read-out piracy (including
a re-write protection). When this protection option
is removed the entire FLASH program memory is
first automatically erased.  İŞTE BUNLAR VAR AMA SİZCEE

parda

Merhaba;

Yazılana göre kod koruması opsiyonmuş yapanlar (programlayanlar) bu opsiyonu kullandı ise okuma yapamazsınız opsiyonu kaldırırsanız otomatik olarak silinirmiş
Bildiğim tek şey, hiç bir şey bilmediğimdir.