Haberler:

Forum kuralları güncellendi LÜTFEN  okuyunuz:  https://bit.ly/2IjR3ME

Ana Menü

MSN adres listesi

Başlatan z, 18 Ekim 2008, 22:24:11

z

MSN de ilgili ilgisiz, tanidik tanimadik pek cok kisinin istegi uzerine adresleri msn adres listeme eklenmesini sagladim.

Ancak bazi kotu niyeli kisiler tarafindan da rahatsiz edilmeye basladim.
Cozum olarak kim var kim yok bloke ettim ve sadece kesin tanidiklarimi listede biraktim.

Ancak simdi bloke ettigim butun adresler icin bu adres bloke edilemez seklinde uye sayisi kadar mesaj cikmaya basladi.

Bu durumdan nasil kurtulabilirim. Adres defterini sifirlamak mumkunmu?
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

wsxwsx

Adres listesini dosya olarak kaydedebiliyorsun. öyle kaydedip yeni bir msn açarsın. ( eski ismine benzer bir isimde açılabilir)

sonra bu eski listeden beğendiklerini yenilisteye elinle eklersin. isim benzerliği olduğu için tanıdığın kişileri yeni msnye eklerken kimse seni yadırgamaz.

Yeni adres ile oturum açmıiken eski listeyi komple "al " dersin, alır. içinde silinmiş olan varsa zaten listede yoktur. bunlar alınmaz.

sezgin05

Daha önce başıma gelmemiş ilginç bir Messnger sorununu nakletmek istiyorum.Bilen varsa lütfen sebebini söylesin.Çünkü ben anlamveremedim.
Bir Messenger kullanıcısı kendi hesabından hangi bilgisayar olursa olsun sesli ve görüntülü görüşme yaparken kesik kesik veya yankılı ses alıyor.Görüntü normal.

Ama aynı bilgisayarlarda diğer kullanıcıların hesabında böyle bir sorun yok...