.mp3 formatındaki müzikleri parçalama

Başlatan ilker_32, 27 Kasım 2008, 21:15:26

ilker_32

Merhabalar,

.mp3 formatındaki müzikleri kesebileceğim bir program önerebilirmisiniz?

Bir arkadaş AcidPro adlı programı önermişti. Müziği kesebiliyorum fakat kaydedemiyorum. Ses kaliteside düşüyor.

floresan

bende goldwave kullanıyorum. gayet başarılı bence. istediğin büyüklüğe ve kaliteye göre kaydedebilirsin

Maxim

benim bildiğim dünyanın en iyi audio editing yazılımı "Adobe Audition" dur .
çok çok iyi bir programdır .
mp3 editlemek falan çerez niyetine kalır .

OG

FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

arslan74

Merhaba,

"CoolEdit pro" tavsiye ederim cok güzel bir program. Ses konusunda istediğiniz herşeyi yapmak mümkün. Ayrıca ilaclarini da bulabiliyorsunus.

Selamlar

Tagli

Bir ara Audacity diye bir program denemiştim, fena değildi. Ücretsiz, ayrıca Linux ve Mac versiyonları da var. Üstelik açık kaynak kodlu.
Gökçe Tağlıoğlu

Maxim

arkadaşlar ,
belki bilmiyorsunuz diye yazıyorum ,

Adobe firması seneler önce cool edit proyu yapan şirketi satın aldı,
eski firmanın ismi aklıma gelmiyor .

adobe firması cool edit pro nun ismini "Audition" diye değiştirdi .

yani "Adobe Audition" cool editin devamı niteliğindedir .

EK1:
http://www.adobe.com/special/products/audition/syntrillium.html

ibrsel

Gold Wave programi ile muzik dosyalarini kesip birlestirebilirsiniz. Wma Mp3 Converter programi ile de istediginiz formata donusum yapabilirsiniz.

OG

FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

nurim

Alıntı yapılan: "ilker_32"Merhabalar,

.mp3 formatındaki müzikleri kesebileceğim bir program önerebilirmisiniz?

Bir arkadaş AcidPro adlı programı önermişti. Müziği kesebiliyorum fakat kaydedemiyorum. Ses kaliteside düşüyor.

Sadece kesmek ve parçayı kayıpsız kaydetmek için "Mp3 Cutter Plus " adlı program işini rahatlıkla görecektir.Programın 2 büyük avantajı var.Ücretsiz ve kolay kullanıma sahip olması ........

Kesilecek MP3'ü "Open" ile açtığımız dosyalarımızdan şeçiyoruz.Parçamızın başlangıcını "Mark Start" tuşu ile sonunu ise "Mark End" tuşu ile işaretliyoruz.İstersek kestiğimiz bu bölümü "Play Selected" ile dinleyebiliyoruz.Bir değişiklik gerekiyorsa aynı işaretleme işlemlerini yenileyerek istediğimiz şekli belirliyoruz.Tamamsa "Save" kaydını alarak işlemi tamamlıyoruz.
Not:Aynı yerde DVD(VOB) dosyalarını kesmek içinde program mevcuttur...
Programı Buradan Ücretsiz İndirebilirsiniz

Kolay gelsin
nurim
"Bilgi paylaştıkça artar ,acı ve keder paylaştıkça azalır"