web sayfalarından flash vidyo indirmek

Başlatan ilker_32, 08 Ocak 2009, 17:47:38

ilker_32

Merhaba arkadaşlar, burada ki vidyo(flash) ders anlatımlarını indirmek istiyorum. Birçok flash downloader kullandım işe yaramadı. Kaynak dosyayı görüntüleyip içinden url aradım o da olmadı. Sizlerin önerebileceği bir yöntem var mı ?

Ayrıca iyi bir ders anlatım sitesi öneririm.

protech06

Kaynak dosyada aldıgın url nasıl bilmiyorum ama eger videonun kaynagı acık bir sekilde (*.swf) olarak belli ise bu sekilde alabilirsin Kaynak dosyadan url al ve sonra kendin dreamweaver yada baska bir web editoru ile bir default.asp sayfası yapıp localde sorunsuz calıstır sonra editorden sayfa uzerine mesela "Video" yaz ve link olarakta aldıgın video urlsini gir  sonra localde bu sayfanı yeniden calıstır ve link verdigin Video yazısı uzerine sağ tıklayıp hedefi farklı kaydet dersen indirebilirsin

ilker_32

Alıntı yapılan: "protech06"Kaynak dosyada aldıgın url nasıl bilmiyorum ama eger videonun kaynagı acık bir sekilde (*.swf) olarak belli ise bu sekilde alabilirsin Kaynak dosyadan url al ve sonra kendin dreamweaver yada baska bir web editoru ile bir default.asp sayfası yapıp localde sorunsuz calıstır sonra editorden sayfa uzerine mesela "Video" yaz ve link olarakta aldıgın video urlsini gir  sonra localde bu sayfanı yeniden calıstır ve link verdigin Video yazısı uzerine sağ tıklayıp hedefi farklı kaydet dersen indirebilirsin
.asp bilmiyorum fakat frontpage ile sayfayı düzenle dedim. Flash dosyası üzerine iki kere tıkladım. Vidyo'nun linkini aldım. Buradan. Buradan download edebiliyorum fakat .swf olarak değil, .wav uzantılı olarak kaydediyorum. Boyut büyük, malum kota izin vermeyecek 8O Vidyo google'a yüklenmiş acaba üye olsam .swf olarak indirebilirmiyim ?

protech06

Linki bu siteye yaz download dersin ister .avi istersende . mp4 olarak alırsın www.keepvid.com

ayhani

Aradığınız programın ismi SAVE FLASH.
Google'de aratırsanız bulursunuz.
En iyi bildiğim şey hiçbir şey bilmediğimdir.

KAZIMUGUR

Pc de internet download manager (IDMAN)yüklü ise , linkteki videonun oynat butonuna tıklanınca , bu videoyu idman ile indir(FLV) diye bir bar gözükür.Tıklarsanız idman indirir.
Aynı zamanda en iyi downloader olur kendileri. :)

gevv