GRPS Konusu Yardım Edebilecekler Aranıyor

Başlatan AkisSoftware, 07 Nisan 2009, 23:02:19

AkisSoftware

Arkadaşlar merhaba...

Cep telefonu (GRPSli) ve bununla pc yi haberleştirecek bir proje üzerine çalışma yapmam gerekiyor.. Bana yardımcı olabilecek arkadaşlar arıyorum. Az da olsa bu konuda bilgisi olan tüm herkesin yardımcı olmasını bekliyorum.. Saygılarımla. Şimdiden herkese teşekkür ederim

mustafa_cmbz

telefonun markasına göre at komutlarını destekleyip desteklemediğini öğrenip hangi komutları kullanıldığını belirleyip ya kendine göre bir pc programı yazarsın yada herhangi bir terminal ile denemeni yapar ona görede kullandığın dil ilede projene başlarsın...benim tavsiyelerim bunlar olacaktır fazla bilgim yok...bende bir ara merak sardım o işe evde bir dünya telefon hurdası var...koyacak yer bulamıyorum çoğunun flash2ı söktüm kullanılmayacak durumdalar...reciverler için flash hazinesi gibi hepsi :D

AkisSoftware

Ben projeye göre telefon seçeceğim. Telefonun ucuz olması ve kolay bulunması tercihimdir.. Bununla ilgili bir öneri de verirseniz sevinirim.
Cevap için teşekkür ederim

mustafa_cmbz

siemen marka bir telefon seçerseniz sizin için daha iyi olacaktır...model tam aklımda yok ama sitede kısa bir araştırma yaparsanız karşınıza oldukça fazla bilgi sunulacaktır...iyi çalışmalar...

izwirlee_35

dostum bende ilk başlarda telefonla yapmaya kalkmıştım ama hiç gerek yok ucuz gsm/gprs modem ler var 40 tl civarında bunları alıp direk bununla yapabilirsin.daha kolay olur.
keep learning . . .