M16c62p ye uygun LCD'ye yazdırmalı program lazım yardımm

Başlatan aysegul29, 19 Nisan 2009, 14:28:52

aysegul29

LCD'de şifreli kilit ya da keypad programı lazım yada elinizde program varsa gönderebilirmisiniz.. basit programlar gerek daha yeni başladım

ugurtarlaci

Merhaba.

Renesas ile ilgili C Code konusunda Renesas.com da çok güzel uygulamalar var. İlgili işlemcinin bölümüne girdikten sonra application bölümünde Keypad ile ilgili uygulamalarda var bildiğim kadarıyla. Eğer Renesas a yeni başlıyorum diyorsanız, biraz uğraştıktan sonra yaşadığınız sorunlar  ile ilgili yardım isteyiniz. Hazır Kodların ne size nede forumdaki diğer arkadaşlara faydası olur.  Siz uygulamanızı geliştirmeye başlayın, tıkandığınız yelerde görüşelim.

İyi çalışmalar
Zoru Başarırım , İmkansız Biraz Zaman Alır....İmza... YENİ NESİL GENÇ TÜRK MÜHENDİSLERİ......

aysegul29

oradan hiçbirşey anlamadım tez projemi birkaç gün içinde teslim etmek zorundayım dolayısıyla bana hazır kod gerekiyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim...Ben renesas m16c62p yi tanıtcam sadece benden sonraki öğrencilerde bu tezden renesasla ilgili bilgi edinip daha sonra program yazcaklar. Etrafımda bilen birisini bulamadım. İnşallah yardımınız olur...