photoshop cs3 kurulum problemi

Başlatan tayyar, 02 Haziran 2009, 01:02:00

tayyar

Daha önceden sorunsuz şekilde kurulabilen photoshop cs3 formattan sonra makinama kurulmuyor. sürekli oalrak setupda ilk basamakları geçtikten sonra (nereye kurulacak, sözleşmeyi kabul ediyormusun vs vs) dosyaların kopyalanması kısmına geldiginde photoshop cs3 cd sini takın diye bir uyarı veriyor. daha önce karşılaşan oldumu yada çözümünü bilen ?
--EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR--

ipek

cs3 kur tavsiye
o anda başka hiçbir program çalışmasın mümkünse internetide kapatın beni çok uğraştırdı fakat sonunda oldu daha sonra sildim benim için fazlasıyla zor...

tayyar

Dediğinizi denedim ama malesef olmadı.

lightt

Selam,

DVD nin tüm içeriğini bilgisayarınıza koplayıp kurulumu harddisk üzerinden gerçekleştirirseniz sorun kalmayacağını düşünüyorum. Eğer DVD imajını sanal sürücüyle açıp kurmayı deniyorsanız yine dvd nin tüm içeriğini harddiskinize aktarıp kurulumu öyle deneyiniz.

tayyar

o şekilde 5-6 defa denedim en sonunda eski imajlardan birini attım makianya ondan sonra kuruldu heralde windowsta bir problem vardı.

swat

portable photoshop kullanmanızı tavsiye ederim. kurulum yapmaya gerek kalmaz ve boyutuda 50mb civarı.
linklerini googlede bulabilirsiniz.

fatihlee

kurulum için gereken dosyalardan biri zarar görmüş olabilir,yada antivirus programınız silmişte olabilir.(setup dosyalarını rarda tutun).Bende bu hata ile karşılaşmıştım çözüm format attım sürücüleri tanıttıktan sonra cs3 kurdum  sorunsuz çalıştı
Everything for PicProje