max6675 0-1024 c ısıölçümü(proteus+ccs c)

Başlatan fractal, 25 Haziran 2009, 10:52:26

fractal

umarım işinize yarar arkadaşlar.umarım birçok ticari olabilecek projeyi burdam yayımlayabilirim...

http://s1.dosya.tc/max6674uyg.rar.html
Restantum cogniscutur Quantum deligutur

M_B

Merhaba
Paylaşım için tesekkürler
Yalnız proteus versiyonu kaç.  
Bendeki 7.4 Sp3  acmadı.
Veya Proteusun sec dosyasını da upload edermısın.

Teşekkürler
M_B
İmkanın sınırlarını görmek için imkansızı denemek lazım.                                                             Fatih Sultan Mehmet

fractal

AKP

eline sağlık gerçekten çok yararlı bir proje olmuş.

ipek

fractal

dış ortam sıcaklığını referans olarak verip kalibre ediyorsunuz.gerçekte öyle birşey yok.bu entegre direk ölçüm yapıp veriyor.aynısını yaptım sorunsuz çalışıyor...k tipi termokpul ile..

tayyar

yüksek sıcaklıklarda 6-8 derce civarı sapma oluyor. Bu durum termolar için normalmidir ?  

Güzel bir çalışma olmuş eline sağlık bende termolarla ilgilenmek istiyordum zamanlaması güzel oldu :)
--EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR--

fractal

bunu biraz daha geliştirdim yeni bir dosya ekledim.burdaki entegre icin 1-2 derece sapma olabiliyormuş 1000 derece civarında oda.bu hafta deneyeceğim.400 -500 derecede.100 derecenin altında denedim cok kararlı çalıştı...

mikromuh

Guzel paylasim icin fractal arkadasimiza teşekkür ederim.Sapma isis teki modelin dosyasindan mi kaynaklaniyor?Proteusun kendi ornegindeki devrede de sapmalar oluyor.

fractal

hocam ordaki gerilim kaynağı ile sapmayı düzeltebilirsin.gerçekte böyle bir ayar gerekmiyor...

antiteror

orhanc

DOSYA 10 dan fazla çekilemiyor başka yere upload eder misiniz ? Teşekkürler
i'm doing nothing... Giddy Up  http://www.drorhan.com

mesut_27

arkadaşlar bir aydır uğraşıyorum yapamadım entegrem 16f877a basic dili kullanıyorum basic dilinde nasıl okutabilirim yardım edebilirmisiniz saygılar

SiVRiSiNEK

max6675 i en uygun fiyatlarla nereden bulabiliriz? (birkaç adet)