24-Channel Automotive Switch Monitor

Başlatan Ziya, 11 Ağustos 2009, 13:58:41

Ziya

24-Channel Automotive Switch Monitor

http://www.maxim-ic.com/view_press_release.cfm/release_id/1607

Bu ürüne ait deneme kitini nasıl temin edebiliriz, bu konuda yardımcı olacak bir firma var mıdır?

Bu çiplerden temin edebilirsem eski elektrik santrallarındaki olay kaydedicileri upgrade etmede kullanmak istiyorum.
Bu günden sonra hiç kimse sarayda, divanda, meclislerde ve seyranda Türk dilinden başka dil kullanmaya. (13 Mayıs 1277) Karamanoğlu Mehmet Bey

parda

Merhaba;

Cevap yazılmadığı için Maxim - ic hakkındaki fikrimi yazmak istedim.
Şimdi Maxim-ic neredeyse hergün yeni bir entegre üreten bir üretici ürünleri de mükemmel buraya kadar herşey çok güzel lakin bir ürünü sitesinden almaya kalkınca (online) olmaz ülkende temsilcim var satmam diyor. Peki diyorsun temsilciye gidiyorsun parasal ve zaman açısından seni bezdiriyor. Online satan bir yer bulursanız oradan almanızı tavsiye ederim. temsilciye bu üründen 1000 adet istiyorum diyip elinizdeki sopayı masasına vurmayınca kıvıştamıyor bile ne yazık ki ? (temsilciden 2 ay ürün beklediğimi bilirim) bir başka seferde nalet olsun parasını vereyim uçakla gönderin dedim malzemem yanlış yere gönderildi işler tekrarlandı yine bekledim.

Mouser ve digikeyde olmayan hiçbir max entegresini kullanmamaya ant içtik problem çözüldü :)

Kolaylıklar
Bildiğim tek şey, hiç bir şey bilmediğimdir.

Ziya

Cevabınız için teşekkür ederim.

Daha önce numune de istemiştim maxim den ama gönderilmedi. Hatta gönderildi diye de mail atıldı. Belki de gönderildi bilemiyorum.

Bu bahsettiğim çipi dün e-posta ile bildirdi maxim. Tam da aradığım bir üründü. İnşaallah digikey'den temin edebilirim.
Bu günden sonra hiç kimse sarayda, divanda, meclislerde ve seyranda Türk dilinden başka dil kullanmaya. (13 Mayıs 1277) Karamanoğlu Mehmet Bey