indüksiyon ısıtma yardım lütfen

Başlatan hasanjack504, 01 Kasım 2009, 19:17:15

hasanjack504

merhaba degerli arkadaşlar indiksiyon ısıtma devresini malesef yapamadım yapan yada yapa biler arkadaşlar varsa  kargo ve hesap no  yolu ile satın almak istiyorum
değerli arkadaşlar aralıksız ugraşlarıma ramen malesef bu indüksiyon ısıta devresini başaramadım eger yapan arkadaşlar yada yapabilen arkadaşlar varsa kargo ve hesap numarası yoluyla anında satın alacam ilgilelere duyurulur

azimli

boyutları, şekilleri, ağırlıkları ve meteryali ne olan parçaları ne kadar zamanda hangi sıcaklığa çıkarmak istiyorsunuz yazdığınız bir iki cümle ile bu işe kesin çözüm bulamazsınız benim bildiğim manada indüksiyon ısıtma bu kadar dar anlamlı bir devre ile çözümlenemez bu konuda formda daha önceden yürütülen bir projemi var onamı atıfta bulundunuz.

salim ALTIN

Merhaba.

Alıntı yapılan: "hasanjack504"merhaba degerli arkadaşlar indiksiyon ısıtma devresini malesef yapamadım yapan yada yapa biler arkadaşlar varsa  kargo ve hesap no  yolu ile satın almak istiyorum

Tam olarak aciklik getirebilirseniz gucu konusunda. Ne icin kullanacaksiniz. 1KW . 220 volttan calisan ve demir, celik turu urun icin yardimci olmak mumkun olabilir. Aluminyumda  calismaz.
İnsanlar 3 guruba ayrılırlar. 1- Birşeyler yapıp üretmeye çalışan küçük bir gurup. 2- Birşeyler yapanları hayranlıkla ve takdirle izleyen büyük bir gurup. 3- Hiç birşeyden haberi olmadan yaşayan devasa yığınlar....

hasanjack504

usta benim pek bi bilgim yok diyebilirim benim meslegim elektrik ,        elektronik bilgim zayıf bana düşük güçte 180 khz cıvarında şu farklı sitelerde yayınlanan videolar ve devre şemalarını uygulaya bilirsen yererli olur yapa bilirsen satın alacam kesinlikle alacam
mail:  hasanjack504@hotmail.com  haberleşelim
değerli arkadaşlar aralıksız ugraşlarıma ramen malesef bu indüksiyon ısıta devresini başaramadım eger yapan arkadaşlar yada yapabilen arkadaşlar varsa kargo ve hesap numarası yoluyla anında satın alacam ilgilelere duyurulur