0.1 Litre hassasiyetli sensör?

Başlatan remzi, 23 Kasım 2009, 21:52:28

remzi

Projemde kullanmak için sensör arıyorum. Elektronik veya mekanik olabilir. sıvının hacmini ölçmek için 0.1 Litre hassasiyetli olması yeterli. Mekanik olursa resetli olması gerekiyor.

NOT: Bu sensörü sütün litresini ölçmek için kullanıcam.

Daha önce kullanan oldumu? Nerelerde satan olur?

hasangurlek

Eğer tank yapınız uygun ise ve/veya kol boyunu uzatarak yakıt depo şamandırası kullanabilirsiniz. Kamyon depolarında kullanılan şamandıra en düşük maliyetle işinizi görür.
http://www.cyber-warrior.org, Although they like whiteness, sometimes twilight is required...  Hala evlilermi bilinmez ama kesinlikle artık uygun değiller !!!

teknikelektronikci

Alıntı yapılan: "remzi"Projemde kullanmak için sensör arıyorum. Elektronik veya mekanik olabilir. sıvının hacmini ölçmek için 0.1 Litre hassasiyetli olması yeterli. Mekanik olursa resetli olması gerekiyor.

NOT: Bu sensörü sütün litresini ölçmek için kullanıcam.

Daha önce kullanan oldumu? Nerelerde satan olur?

hocam sivi akışkanmı ? yoksa bir depo içindemi ?
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

remzi

akışkan...

Sütün litresini ölçmek istiyorum...

teknikelektronikci

Alıntı yapılan: "remzi"akışkan...

Sütün litresini ölçmek istiyorum...

sanırım sensirion firmasının sensörü işinizi rahatça görür ama fiyatları epey bi pahalı sanırsam
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!