Metrik 4 10mm plastik mesafe kovanı arıyorum (spacer)

Başlatan xenix, 28 Aralık 2009, 10:23:54

xenix

Resimdeki gibi nylon mesafe kovanı arıyorum.

• İçi dişsiz olmalı
• Metrik 4 vida içinden geçebilmeli (iç delik çapı B>4mm)
• Uzunluğu L=10mm olmalı

Türkiye'de hep iç delik çapı 3,4mm olanlar var, işime yaramıyor. Altınkaya da sadece 3,4mm üretiyor. Aradığımı bulamadım, varsa gören bilen makbule geçer :)

KAZIMUGUR

Çok adetli değilse , ölçüleri tam verin , delrin gibi bir malzemeden yapıp göndereyim.

Hazır bulunanlar için , 3.4 mm delinerek 4 mm yapmaya müsait değil mi ?

xenix

Skiffy ye bakmıştım, 1000 adet için 75€ tutuyor, biraz pahalı. Hocam adet fazla, yerli üretim bi ürün olsa çok iyi olacak.

Klein

KAZIMUGUR

Adet çoksa altınkaya üretir .
Basit bir kalıp neticede.

xenix

Altınkaya sadece 3,4mm iç çapında üretiyor. En az 1 milyon adet için 4,2mm çapında üretirmiş :)
http://www.altinkaya.com.tr/documents/YP-Series.pdf

Analyzer

Selam,

İçi 5 mm dışı 10 mm nylon olmayan tahminimce polyamid olan malzemelerden almıştım. Bunların boyları 150 cm olması lazım. Bunları uzay testere ile 5-10 boyu aynı anda keserek elde edebilirsiniz. (Testere otomatik sürücülü olduğu için el değmeden kesilir.) Adet ne kadar lazım? Belirttiğim ölçü size uygunsa malzemeyi nereden almışım bir bakayım.

Analyzer
Üşeniyorum, öyleyse yarın!

xenix

Analyzer hocam, fikrini beğendim, ölçüler de uygun. Bana ilk aşamada 500-1000 civarı lazım, ama zaman zaman daha fazlası lazım olucak.Nereden aldığını bulabildin mi?

Analyzer

Selam,

Hocam Metalplastik firmasından almışım. Bu firmadan daha önce bir kaç malzeme daha almıştım. Onları kesmişlerdi. Siz adetli istediğiniz için kesim yapacaklarını tahmin ediyorum.

Analyzer
Üşeniyorum, öyleyse yarın!