cnc ler için usb/mmc -(soru)

Başlatan teknikelektronikci, 02 Ocak 2010, 20:14:58

Analyzer

Alıntı yapılan: "teknikelektronikci"merhaba arkadaslar
yeni baslik acmak istemedim burdan sorayim dedim

bu hafta linear rulmanlarin siparisini vermeyi düsünüyorumda

http://www.hiwin.de/index.php?scriptlet=HIWIN/Product&lineID=2

burada hg eg qh v.s cesitleri var acaba bunlardan hangisini kullansam benim isimi görür cnc boyutlari 1 metreye 80 cm olacak ve pleksi tahta ve pcb isleyecek direk ismarlama oldugu icin adamlara soramiyordumda malesef bu konuda yardimci olursaniz memnun olurum tesekürler
Selam,

HG serisi ağır hizmet, QH serisi sessis seri. EG serisinden polymak sitesinde bahsetmiyor. Hesap yapmak gerekir ancak sizin yapacağınız için 15-16 lık uygun duruyor. Bu arada Schneeberger,NSK ve fiyat açısından Abba'da tavsiye ederim. Ben Schneeberger kullanıyorum. Alman malı ve fiyatları da performansına göre uygun. Ayrıca şöyle bir durum var. Kesit büyüdükçe taşıma kapasiteleri artıyor. Hemen tüm markalarda bir üst kesitteki ürünlerin arasında 5-10 dolar fiyat farkı oluyor. O nedenle ben genelde 1 büyük ile çalışıyorum. (Hesaba göre) Polymak'dan teklif aldığınızda örnek fiyat yazar mısınız. Bu arada bir makinenin projesine başladım. Bitince bir resim de ben ekleyeceğim.

Analyzer
Üşeniyorum, öyleyse yarın!

teknikelektronikci

Alıntı yapılan: "Analyzer"
Alıntı yapılan: "teknikelektronikci"merhaba arkadaslar
yeni baslik acmak istemedim burdan sorayim dedim

bu hafta linear rulmanlarin siparisini vermeyi düsünüyorumda

http://www.hiwin.de/index.php?scriptlet=HIWIN/Product&lineID=2

burada hg eg qh v.s cesitleri var acaba bunlardan hangisini kullansam benim isimi görür cnc boyutlari 1 metreye 80 cm olacak ve pleksi tahta ve pcb isleyecek direk ismarlama oldugu icin adamlara soramiyordumda malesef bu konuda yardimci olursaniz memnun olurum tesekürler
Selam,

HG serisi ağır hizmet, QH serisi sessis seri. EG serisinden polymak sitesinde bahsetmiyor. Hesap yapmak gerekir ancak sizin yapacağınız için 15-16 lık uygun duruyor. Bu arada Schneeberger,NSK ve fiyat açısından Abba'da tavsiye ederim. Ben Schneeberger kullanıyorum. Alman malı ve fiyatları da performansına göre uygun. Ayrıca şöyle bir durum var. Kesit büyüdükçe taşıma kapasiteleri artıyor. Hemen tüm markalarda bir üst kesitteki ürünlerin arasında 5-10 dolar fiyat farkı oluyor. O nedenle ben genelde 1 büyük ile çalışıyorum. (Hesaba göre) Polymak'dan teklif aldığınızda örnek fiyat yazar mısınız. Bu arada bir makinenin projesine başladım. Bitince bir resim de ben ekleyeceğim.

Analyzer

hayirlisi olsun hocam
bu arada cevap icinde tesekür ederim arabalari ve malzemeleri malesef Türkiyeden almayacagim isvicrede oldugumdan direk burdan alacam bahsettiginiz markalari arastiracam ama 15 lik 16 lik dediigniz büyüklükmü oluyor bana kizagin aliminyum profil 8 in icine giren tipi olmasi da sart bir nevi
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

teknikelektronikci

merhaba

hocam ben 2 tane 1 metre 20 lik kizak ve 2 arabayi 250 chf ye aldim montaji bitirdim insallah önümüzdeki haftalardada x ve z eksenine baslayacam vida millerini en son monte edecegim cünkü firmanin (hiwin) islemesi 3 ayi bulurmus
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!