tabaka halinde izolatör?

Başlatan nonstradam, 18 Ocak 2010, 11:07:12

nonstradam

Merhaba;
aşağıda resmi görülen, büyük ebatlı, soğutucularda kullanılan izolatörlerden bulmam mümkünmüdür. tabaka halinde alıp istediğimiz ölçülerde kesmek istiyoruz veya bize bu kesim işleminide yapabilecek firmalar biliyormusunuz. bu izolatörü hangi isimle isteyebilirim nereden bulabilirim. iyi çalışmalar...

z

Sogutucu izolasyonu icin Silikon bez, silikon emdirilmis bez dedigimde aliyorum.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

Analyzer

Selam,

Resimdeki malzeme klingerit'e benziyor. Sanayilerde conta kesenler olur. İstediğiniz kalınlıkta, tabaka olarak alabilirsiniz.

Analyzer
Üşeniyorum, öyleyse yarın!

KAZIMUGUR

Klingerit , çoğu asbestli bir yalıtıcıdır , ısı yalıtımında kullanılır.
O olduğunu sanmıyorum.
Bülent ustanınn dediği gibi silikonlu bez.
Rengi aldattı sanırım.

z

Piyasada resimdeki renkte değil de gri renkte olanini buluyorum. Metre hesabi satiliyor.

nonstradam

Alıntı yapılan: "bunalmis"Sogutucu izolasyonu icin Silikon bez, silikon emdirilmis bez dedigimde aliyorum.

ilginize teşekkürler; izmir hatfon da silikonlu bez dediğimde 30cm genişliğinde 50m uzunluğunda rulo olarak buldum. rengini henüz bilmiyorum gelince göreceğiz. iyi çalışmalar...

Analyzer

Selam,

Doğrudur, bir an renginden dolayı klingerit'e benzettim.

Analyzer
Üşeniyorum, öyleyse yarın!

Klein

Alıntı yapılan: "bunalmis"Piyasada resimdeki renkte değil de gri renkte olanini buluyorum. Metre hesabi satiliyor.

Yakın zamanda benim de ihtiyacım olacak bu malzemeye. Aldığınız yerin irtibat bilgilerini verebilir misiniz?

nonstradam

İzmir Hatfon elektronik. Gıda çarşısında. tel 0(232)469 59 00. kontak kişi Ersan Bey. web: www.hatfon.com

z

Saticinin adini hatirlamiyorum ama tarif edeyim.

Yildirim elektronigin bulundugu pasaja girdik. Merdivenlerden ilk kata ciktik hemen sol caprazdaki (karsidaki) dukkan.

nonstradam

aklıma gelmişken sorayım bu izolatörler kaç V ta kadar koruma sağlar kaç voltta delinir.

vebsel

bende  izmir akkaya elektronikten almıştım