smd led arıyorum

Başlatan fatefate420, 25 Şubat 2010, 14:34:28

fatefate420

1206 kılıf veya 1210 kılıf mavi smd led arıyorum adetli olacak yalnız nerden nasıl bulabileceğim hakkında yardımcı olursanız sevinirim

tepe

Alıntı yapılan: "fatefate420"1206 kılıf veya 1210 kılıf mavi smd led arıyorum adetli olacak yalnız nerden nasıl bulabileceğim hakkında yardımcı olursanız sevinirim

Adetli derken yaklaşık bir rakkam varmı.?

teknikelektronikci

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

fatefate420

Alıntı yapılan: "tepe"
Alıntı yapılan: "fatefate420"1206 kılıf veya 1210 kılıf mavi smd led arıyorum adetli olacak yalnız nerden nasıl bulabileceğim hakkında yardımcı olursanız sevinirim

Adetli derken yaklaşık bir rakkam varmı.?
rakam şu an 40.000 50.000 civarı mantar da
smd ler ise 1.000 civarı olcak deneme için

dorukanın verdiği fitaylar biraz yüksek geldi bana
ilkerde bu arada baya hesaplı bi fiyat verdi teşekkür ederim

teknikelektronikci

bir mahsuru yoksa fiyatlari ögrenebilirmiyizu dorukan ile ilker arasindaki
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

BenC

Eğer Ankara da ikamet ediyorsanız Konya sokakta  SER ELEKTRONİK ve KONYALI ELEKTRONİK var onlarda o kılıflar mevcuttur.
ŞEHİT KANIYLA ALINMIŞ BU GÜZELİM VATANIN TOPRAKLARI KARIŞ KARIŞ SATILIYOR!!  VATAN HAİNİ OLMA!!