Haberler:

Foruma Resim Yükleme ve Boyut Sınırlaması ( ! )  https://bit.ly/2GMFb8H

Ana Menü

24 dc 380 ac kontaktör

Başlatan nicksiz88, 18 Mart 2010, 13:40:05

nicksiz88

arkdaşlar benim role çıkışm 24 volt 380 volt kontrol etmem için nasıl bi işlem yapmam gerekir
Her şeyin bi fiyatı, her insanın bi değeri vardır. Fiyatı olmayan eşyaya çöp, Değeri olmayan insana; "giderken kapıyı ört" denir

bymrz

Alıntı yapılan: "nicksiz88"arkdaşlar benim role çıkışm 24 volt 380 volt kontrol etmem için nasıl bi işlem yapmam gerekir

gidip 3 fazlı bir kontaktör alacaksın o kadar...

Murat Mert

Alıntı yapılan: "nicksiz88"arkdaşlar benim role çıkışm 24 volt 380 volt kontrol etmem için nasıl bi işlem yapmam gerekir

S.A.
Sn. Arkadaşım 24 V DC veya AC bobin beslemeli kontaktorler var bunlardan birisini kullanabilirsin. Yok çıkış amperim bunlara yetmez dersende çıkışı 24 v bir röle ile alıp bunun konyaklarından 220 V bobinli olan normal kont. Kullanırsın. Kolay gelsin.
mert07

gladi

misafir olan kimse, beraberce getiremediği birşeye kalbini bağlamaz.

nicksiz88

Ya bu durum için ben otomasyonculara sordum bana baya detaylı anlattılar kontaktör lü filan baya baya bana pano kurdurmuşlardı ama resimde gördügüm kadarı ile bu ssr25da ile ben istedigimi yapa biliyorum uzun vadede bi sıkıntı çıkartırmı acaba
Her şeyin bi fiyatı, her insanın bi değeri vardır. Fiyatı olmayan eşyaya çöp, Değeri olmayan insana; "giderken kapıyı ört" denir

repose15

arkadaşım bu röle trasistör çıkışlıdır.arıza kolay kolay yapmaz.
tabi 24 voltluk güç kaynagın buzulmağı sürece.güç kaynagin smps (swith mod power supply) kullanırsan kafan ağrımaz.