.::ÜCRETSİZ::. OTOMASYON SİSTEMLERİ KURSU

Başlatan OMERHOCA76, 24 Mart 2010, 11:06:08

OMERHOCA76

ÜCRETSİZ OTOMASYON SİSTEMLERİ KURSU
31 MART  2010 Çarşamba SAAT 18:00'da BAŞLAYACAKTIR

--------------------------------------------------------------------------------

Kurs İçeriği
Otomatik Kumanda Sistemleri................: %15
Temel Elektronik ve PIC Programlama...: %25
Siemens Logo .........................................: %10
S7-200 PLC (Temel Seviye)......................: %15

S7-200 PLC ( İleri Seviye).........................:%35
Analog Modül Text Panel HMI Panel
VIPER (Delta PLC Programlama)
Omron PLC Programlama
Asenkron Motor Sürücüleri Eğitimi
UYGULAMALI OLARAK

VERİLECEKTİR.

Kurs bir bütündür.
Kursa katılacak kursiyerlerin kursun tümüne devam etme zorunluluğu vardır.

--------------------------------------------------------------------------------

Kurs günleri :
Çarşamba ..............: 18:00 - 21:00
Perşembe ..............: 18:00 - 21:00
Cumartesi ..............: 13:00-19:00

Not : Kursiyer 3 gün de okula gelmek zorundadır.
Kurs 4-5 ay sürecektir. 

Kontenjanımız Sınırlıdır.
Başvuru önceliğine göre kursiyer alınacaktır

İrtibat İçin :
Hasan TALAŞ .............: 0 505 789 28 54
Serkan ÇALIŞKAN....... : 0 505 713 73 37

İSTANBUL
BAHÇELİEVLER ERKAN AVCI
ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ

Düzenlenen Tüm Kurslarımızda
+Başvuru ve kayıtta
   +Kurs devam ederken
   +Kurs sonunda sizden
KESİNLİKLE HİÇBİR ÜCRET İSTENMEYECEKTİR

www.bedavakurs.com

İSTANBUL
Bahçelievler Erkan AVCI EML

( BAHÇELİEVLER METRO İSTASYONU YANI )
( KADİR HAS CENTER  &  MEDİCAL PARK ARKASI )

KÜLTÜR SOK. NO:5 BAHÇELİEVLER - İSTANBUL

hasangurlek

Alıntı yapılan: OMERHOCA76 - 24 Mart 2010, 11:06:08
KESİNLİKLE HİÇBİR ÜCRET İSTENMEYECEKTİR

Sanırım kursiyerlere verilen eğitimin üstüne birde 8 Euro/Gün harçlık verilmesi gerekiyor ama bugüne kadar bu konuda duyuru yapan arkadaşlardan hiçbiri sorulduğu halde bu konuya açıklık getirmedi, kimi 3 Euro/Gün veriyor, kimi hiç vermiyor, bu nasıl iştir, bu paralar nereye gidiyor hocam ? Bakalım siz cevap verecekmisiniz.

Planet34 nikli hocamızın alışageldiğimiz duyuru dizilerinden "5.ücretsiz pic kursu" başlığı altında konuyu detaylı olarak tartışmıştık ama linkini bulamadım, sanırım başlık silinmiş. Siemens S7-200 otomasyon sisteminin operatörler için kullanıcı eğitimi bile tam zamanlı 20 günlük bir süreyi kapsarken (ki haftada 12 saat eğitim verdiğiniz düşünülürse, bu süre sizin kursun yaklaşık 3,5 ayına -14 haftasına- tekabül eder), siz ileri seviye eğitiminin yanında konuyla alakasız olanlarda dahil pek çok zor eğitimide beraber veriyorsunuz. Kursun içeriği ortaya karışık gibi bir şey olmuş ama kursiyerlerinize bu süreler içinde taahhüt ettiğiniz eğitimleri verip bunları gerçekten öğretebilirseniz ellerinizden öperim.
http://www.cyber-warrior.org, Although they like whiteness, sometimes twilight is required...  Hala evlilermi bilinmez ama kesinlikle artık uygun değiller !!!

serdararikan

o bahsettiğiniz ücret istanbul özel idaresinin kurslarında ödenmiyor. işkur kurslarında ve özel avrupa birliği protokollerinde kursiyerlere ücret ödeniyor.burada bahsedilen kurs il özel idaresinin ITO veistanbul MEB in protokolü ile açılan bir kurs

hasangurlek

Alıntı yapılan: ITOÖZİMEK, AB PROJESİ OLUYOR
İş dünyasına nitelikli eleman yetiştiren, işsize iş sağlayan, insana yatırım yapan ÖZİMEK; İstanbul'da 76 ayrı okulda, 146 dalda eğitim vermeyi sürdürüyor. ÖZİMEK, ikinci yılını 16 bin 65 mezunla tamamladı. Avrupa Birliği ile akredite edilmiş, yani geçerliliği sağlanmış meslek sertifikaları ile büyük ilgi görmeye devam eden ÖZİMEK, şimdi de AB'den fon almaya hazırlanıyor. Bu amaçla, aralarında İstanbul İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sabri Kaya'nın da bulunduğu bir heyet, ÖZİMEK'İ tanıtmak için geçen ay Brüksel'i ziyaret etti. Kaya, İstanbul Ticaret'e yaptığı açıklamada, Haziran 2007'de başlayan ÖZİMEK eğitiminde 18 bin 387 kursiyer sayısına ulaşıldığını belirtti.

Öğretmen, eğitmense; Eğitimin Kötüsü Olmaz...

Alıntı yapılan: Prof. Dr. Ali UÇAN, Gazi Eğitim Fak. Öğretim ÜyesiGenel anlamda öğretmenlik öğretmenin görevi, meslek ise bir kimsenin geçimini sağlamak için yaptığı sürekli iş, sürekli uğraş demektir. Buna göre öğretmenlik mesleği denilince öğretmenin geçimini sağlamak için yaptığı sürekli öğretme işi veya sürekli öğretme görevi anlaşılır....Günümüzde öğretmenlik kendine özgü bir profesyonel uğraş alanıdır. Genel anlamda profesyonel, bir işi kazanç sağlamak amacıyla ve ustalıkla yapan kimse demektir.

Alıntı yapılan: Büyük Türkçe Sözlük1. Eğitim işiyle uğraşan kimse. 2. Kurs görerek köyde öğretmenlik yapan kimse, köy öğretmeni.

http://www.cyber-warrior.org, Although they like whiteness, sometimes twilight is required...  Hala evlilermi bilinmez ama kesinlikle artık uygun değiller !!!

OMERHOCA76

Alıntı yapılan: hasangurlek - 24 Mart 2010, 12:56:04
Sanırım kursiyerlere verilen eğitimin üstüne birde 8 Euro/Gün harçlık verilmesi gerekiyor ama bugüne kadar bu konuda duyuru yapan arkadaşlardan hiçbiri sorulduğu halde bu konuya açıklık getirmedi, kimi 3 Euro/Gün veriyor, kimi hiç vermiyor, bu nasıl iştir, bu paralar nereye gidiyor hocam ? Bakalım siz cevap verecekmisiniz.

Planet34 nikli hocamızın alışageldiğimiz duyuru dizilerinden "5.ücretsiz pic kursu" başlığı altında konuyu detaylı olarak tartışmıştık ama linkini bulamadım, sanırım başlık silinmiş. Siemens S7-200 otomasyon sisteminin operatörler için kullanıcı eğitimi bile tam zamanlı 20 günlük bir süreyi kapsarken (ki haftada 12 saat eğitim verdiğiniz düşünülürse, bu süre sizin kursun yaklaşık 3,5 ayına -14 haftasına- tekabül eder), siz ileri seviye eğitiminin yanında konuyla alakasız olanlarda dahil pek çok zor eğitimide beraber veriyorsunuz. Kursun içeriği ortaya karışık gibi bir şey olmuş ama kursiyerlerinize bu süreler içinde taahhüt ettiğiniz eğitimleri verip bunları gerçekten öğretebilirseniz ellerinizden öperim.

Sizin bahsettiğiniz www.beceri10.org.tr web sitesindeki kurslardır. O kurslara belli şartlara sahip kişiler katılabilir. Kısaca UMEM Projesidir. Yani Uzmanlaşmış Meslek Edindirme Merkezleri Projesi

Eğer o şartları taşıyorsanız, kursa gittiğiniz her gün için belli bir ücret alırsınız.
Detaylı bilgi için :
www.beceri10.org.tr

Bizim kurslarımız ise ücretsizdir. Meslek Eğitimi amaçlıdır. Çalışan, Öğrenci, Mesleğinde kendini geliştirmek isteyen en az ilkokul mezunu herkes katılabilir.
İstanbul Valiliği İl Özel İdaresi , İstanbul Ticaret Odası ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen üçlü protokolle düzenlenen İŞKUR tarafıdna da desteklenen bir Ücretsiz Meslek Edindirme Projesidir. Kurslarımızda kayıtta, kurs süresinde, kurs sonunda kursiyerlerimizden KESİNLİKLE HİÇ BİR ÜCRET İSTENMEZ.

Kurslarımız hakkında daha detaylı bilgi için :
www.bedavakurs.com

www.ucretsizkurs.tr.gg