LPC1768 ARM CORTEX M3

Başlatan ahmet2004, 15 Mayıs 2010, 00:22:01

picusta

Alıntı yapılan: fatihinanc - 07 Eylül 2010, 11:45:42
Arkadaşlar bugün Özcan Beyden mail geldi.
Dün cevap alamamış.Bugün cevap almaya çalışacağım diyor.
Gün içerisinde son durumu yine buraya yazarım.

Kolay Gelsin.
Bayram sonrasina mi kaldi ?

fatihinanc

Şuan 19 adet sipariş verildi ama ek olarak gelecek olan 6 adet için geri dönülmedi.
Kainat dediğimiz kitap, yazıldığı dil ve harfler öğrenilmedikçe anlaşılamaz.  (Galileo Galilei)

Erhan YILMAZ

Hocam siparişlerin son durumu nedir?

fatihinanc

Arkadaşlar kusura bakmayın bugün biraz işlerim vardı foruma yazamadım.

Aslında işi sabahtan halletik.Arrow firmasına 150€ ön ödemeyi yatırdım.
Özcan Bey gelecek olan 6 adet kitin durumunu yarın Italya'yla görüşeceğini söyledi.
Onun haricinde kitlerin geliş tarihi 17-20 Eylül olarak biliniyor. İnşaallah daha geç gelmez...
Kainat dediğimiz kitap, yazıldığı dil ve harfler öğrenilmedikçe anlaşılamaz.  (Galileo Galilei)

Sepiroth

selamlar, bu +6 lik ek alimin maksimum sayisi nedir? yani eger bir sinirlama yoksa ben 1/2 adet daha almayi planliyorum.
Either you feel it, or not...

X-Fi

hocam +6 kartın geliş tarihide belirlendimi çok geç kalmaz inş. kütüpaneler hazırlanıyor artık kart üzerinde çalışmamız lazım :)
http://www.coskunergan.dev/    (Yürümekle varılmaz, lakin varanlar yürüyenlerdir.)

fatihinanc

Arkadaşlar +6 için maalesef hala Özcan Bey'den bilgi bekliyorum...

fatihinanc

Arkadaşlar bugün özcan bey aradı.
Gelecek olan 6 adet kit için italya ile konuşmuş.
ancak 4-5 ekimde elimizde olur diyor.eğer +6 lik listede olanlar kabul ediyorsa bugün yarın siparişi verdireceğım.
Bu arada 6 adet haricinde başka kit isteyen var mi?
10 adete kadar zorlayabiliriz.   

muat

Ben bir tane daha almak istiyorum.
Bir arkadaşıma alıyorum, bu kit ve picproje sayesinde armla tanışan insanlara biri daha eklenecek inşallah :)

İyi çalışmalar.

Sepiroth

@fatihinanc, hocam ben 3 adet daha almak istiyorum aletten:))
Either you feel it, or not...

X-Fi

ben bitane olsun hemen olsun taraftarıyım fatih hocam, görünüşe göre 2. partiyede talep var bence hemen sparişi geçiniz tarih belirlensin 10 adet yeterli gibi eğer fazla gelirse elinizde kalanları ben alabilirim.
http://www.coskunergan.dev/    (Yürümekle varılmaz, lakin varanlar yürüyenlerdir.)

muhittin_kaplan

eğer 10 adet alınacaksa bende alabilirim.

ErsinErce

Ek listede de 10 sayısına ulaştık arkadaşlar

Ek listenin son hali;
- 1 tuggy
- 1 katana
- 1 fatihinanc
- 1 Elektroemre
- 1 X_Fi
- 1 muat
- 3 Sepiroth
- 1 muhittin_kaplan

fatihinanc

Arkadaşlar +10 için sipariş iseğini Özcan Bey'e ilettim.
İnşallah bir problem çıkmaz.

19 adet bu hafta gelirse pazartesi dağıtım işlemine geçilecek(biraz geç kaldı ama...)
10 adet 4-5 Ekim gibi gelecek.

Elektroemre

4-5 Ekimse süper. ARM'la tanışmak için sabırsızlanıyorum :)

@fatihinanc hocam ek listedekilerin kit ücretini ne zaman yatırması uygundur? Şimdiden yatırmamız gerekiyor mu?

Saygılar...