1VA altı trafo bulunur mu?

Başlatan parda, 20 Temmuz 2010, 11:19:08

parda

Merhaba;

Şebeke gerilimini izole olarak ölçmek maksadıyla boyutları küçük trafo ihtiyacım var. Yerli bir üretici sayfasında 1VA altı trafo gördüm lakin satmamak için ciddi bir çaba harcıyorlar (e-postalara cevap yok, arıyorsunuz stoka  telefondayken bakabilecek kabiliyette biri yok, biz hemen geri dönelim diyorlar geri dönen yok, neyse) böyle bir trafo bilen, gören varmı?

15-20 adet lazım.

Kolay gelsin
Bildiğim tek şey, hiç bir şey bilmediğimdir.

picmanya

o firma sizin o trafoya ne kadar ihtiyacınız olduğunu anlamaya çalışıyor .o firma açısından aradığınız trafonun fiyatı arama isteğinizle doğru orantılı olabilecektir.aradığınız güçde trafonun saç malzemesinde sorun yok.emaye telinde sorun var daha doğrusu 0,04 teli saracak yer ve makine yok hesaplarsanız çok ince tel ile o trafonun sarılması gerekir karkas anca alır teli.
tavsiyem E/I 28-32 saçlı 3-4W. trafolara yönelmeniz.bununda tanesini 5-7 TL. 20tane için sardırabilirsiniz.

parda

Alıntı yapılan: picmanya - 20 Temmuz 2010, 11:39:18
o firma sizin o trafoya ne kadar ihtiyacınız olduğunu anlamaya çalışıyor
Bu bir sır değil ki her görüşmede zaten 20 adet lazım dedim hatta perakende satıyormusunuz dedim o da stokta varsa yardımcı olayım dedi. Problem, 3 mail 2 telefon konuşmasında stok bilgisi alamadım. Olan benim 1.5 günüme oldu bekleyerek
Neyse, görünen o ki tavsiyenize uyup piyasada bulunan en küçük trafo ile çalışcaz.

Andromeda

DIEMEN marka sarı renkte kapalı tip trafolar var.ben bir tane 0.4 VA istanbulda ithalatçısından almıştım.istediğiniz sayıda alabilirsiniz
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

Evren KILIÇ

[email]evren1623@hotmail.com[/email]

papylon

HR DIEMEN'nin Distribütör'ü Büyük balıklı hanın sokağında ve hatırladığım kadarı ile 0.35VA'dan başlayan ve EHT'ye kadar bol çeşitleri var.

İnternet adresi: http://www.mtvelektronik.com/

parda

Alıntı yapılan: papylon - 20 Temmuz 2010, 17:31:16
HR DIEMEN'nin Distribütör'ü Büyük balıklı hanın sokağında ve hatırladığım kadarı ile 0.35VA'dan başlayan ve EHT'ye kadar bol çeşitleri var.

İnternet adresi: http://www.mtvelektronik.com/

Teşekkür ederim tam aradığım yerdi.