Bu konnektörün adı nedir?

Başlatan t2, 13 Ağustos 2010, 10:15:51

t2

Resimdeki konnektörün adı nedir?
Bunlar altın kaplama olabilir mi?
Toptan nereden alabilirim? (erkek ve dişi kısım )

ferit06

fotograf çok net değil ama, banana(muz)  Jak gibi görünüyor.

t2

sağol galiba kesin oymuş. ismini bilmeyince aramak ve bulmak sorun tabi. bazı ceptelfonlarında çalan şarkıyı otomatik algılayıp ismini bulan program varmış. yakında google ın resim için böyle hizmeti çıkabilir.  resmi yükleyince ismini söyler

tayyar

Ferit'in söylediği gibi banana jack olması lazım bende öyle hatırlıyorum ismini. dişisinide female banana jack diye araştır.
--EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR--

erhanzeynel

Alıntı yapılan: t2 - 13 Ağustos 2010, 18:40:27
sağol galiba kesin oymuş. ismini bilmeyince aramak ve bulmak sorun tabi. bazı ceptelfonlarında çalan şarkıyı otomatik algılayıp ismini bulan program varmış. yakında google ın resim için böyle hizmeti çıkabilir.  resmi yükleyince ismini söyler

int-elde ya da bluemavide görmüştüm.
Bu arada google konu üstünde çalışmalarına devam ediyor ;)

t2

Resimdeki gibi altın rengi olandan bulamadım. Karaköyden aldım. Gümüş renk. Fakat çok adi çıktı. Uçlarını elinle asılınca ortadan çıkıyor. Meğer metal uç,  ortadan ekliymiş.buradan ayyrılıyor.  Zaten 2-3 sefer sokup çıkarınca da çıkıyor. Bu haliyle bir üretimde kullanırsanız, müşteriler ilk fırsatta geririp kafanıza atacaktır.  Hangi konnektörü alacaksanız alın, almadan önce 1-2 tane  numuneyi test etmenizde yarar var.  Dişi olan kutuya takılan kısım desen o daha bir çöp. vidası langır langır dönüyor sıkılmıyor. Bu

Menevşe handan başka bir konnektör buldum hem bunların tanesi 80 kuruş ve çok sağlam.  adi olanlar 15 kuruştu.