75 liraya komple hobby cnc kontrol satıyorlar

Başlatan Analyzer, 21 Ağustos 2010, 12:38:37

Analyzer

Selam,

Bugün ilanları incelerken dikkatimi çekti. TB6560 yapılan ve breakout board'u üzerinde olan 3 eksen step sürücüleri 50 dolardan satmaya başlamışlar. Bu kategoride benzer ürün yapmanın ticari olarak anlamı kalmadı..

http://cgi.ebay.com/3A-12-36V-TB6560-3-Axis-CNC-Motor-Driver-Stepper-Step-/170497279396?pt=LH_DefaultDomain_0

3 eksen + breakout board'u 75 lira gibi bir ücrete veriyorlar. Breakout board u 10 dolara sattıklarına göre, 20 liraya bir eksen  :-X

Analyzer
Üşeniyorum, öyleyse yarın!

gokhangokcen

merhabalar,

ebay dan herhangi bir cihaz alıp benim elime geçme süreci ortalama kaç gündür ve herhangibir extra ücret talep edilirmi? kargo ücretleri ne kadar civarında? daha önce malzeme getirtip bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar varsa bizlerle deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim teşekkürler
Bildiğini paylaşmak, Allah'ın verdiği öğrenme yeteneğinin zekatıdır.

ErsinErce

Ortalama 1-2 hafta içinde elinizde oluyor ama verilen Track-ID ile takibini iyi yapın ve türkçe karakter kullanmayın, ücretler posta-dhl e göre değişiyor, ebayde (shipping bölümünden) ülkeyi seçerek ne kadar tutacağını görebiliyorsunuz.

KAZIMUGUR

Linkteki ürünün gönderildiği ülkeler listesinde TR yok  :)

Uygun malzemelerle router toplamak 1 günlük iş.
Her şey hazır 3-5 vida sık kabloları tak bas düğmeye.... :)

Analyzer

Selam,

Gönderim listesinde Türkiye yok ancak talep ederseniz hemen paypal invoice hazırlayıp gönderiyorlar. Kargo ücreti kayıtsız posta için 8 dolar kayıtlı posta için 12 dolar olması lazım.

Analyzer
Üşeniyorum, öyleyse yarın!

teknikelektronikci

merhaba linktekini siparis etmek istiorumda hic ebay den alis veris yapmadim isvciredeyim sizce bu saticiya güvenilirmi ve bu track id nedir ?
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

muhittin_kaplan

@teknik Track id yurtdışı gönderilerde eğer POSTA yoluyla gönderilmişse verilen bir numara. kargoyu takip edebiliyorsun. güvenilir olup olmaması yorumlardan çıkartılabilinir.

KAZIMUGUR

Kimler ne yorum yapmış , neden olumsuz (varsa) şeyler yazmışlar....

Ben bunlara dikkat ediyorum.

AHQ kodlu olanı 3,5 A ve bir başka başlıkda vardı....

teknikelektronikci

ya üstadlar ben vazgectim burdan almaktan 2 kurus fazla vereyim gittigidiordan alayim en azindan taksit de var peder gelirken getirsin :D zaten cnc nin daha %50 si anca bitti :)
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

KAZIMUGUR

teknikelektronikci

ya hocam simdi bir problem oldumu kendi dilim degil anlatamam derdimi her ne kadar almanya bilyiorsakda ikincisi bilmediigm bir site v.s bu zamana kadar gg den bir sürü alis veris yaptim hepside iyiydi basim agriyacagina 2 kurusum gitsin daha iyi :) ilginize tesekürler

http://urun.gittigidiyor.com/CNC-step-motor-surucusu-Toshiba-TB6560-3-Eksen_W0QQidZZ29917139

bunu almayi düsünüyorum simdi bir ö.m cekecem

KAZIMUGUR

@bestbet e gönderdiğine göre sana niye yollamasın ?  ::)

teknikelektronikci

Alıntı yapılan: KAZIMUGUR - 22 Ağustos 2010, 01:24:28
@bestbet e gönderdiğine göre sana niye yollamasın ?  ::)

hocam sonunda ebayden siparis etttim bu hafta gelcek insallah :)

muhittin_kaplan

ebaydan çok alışverişim olu. hiç problem yaşamadım. gelmeyen 2 ürünün parasınıda paypal den geri aldım