proje

Başlatan aykut66, 23 Ekim 2010, 11:58:53

aykut66

:D

mcn

asm ve pic c başlıklı konulardaki projeleri incele istersen,onlardan harmanlarak bişeyler yapmaya çalışırsan daha çok şey öğrenirsin.

Kolay gelsin.
www.teknikyazi.com --üşenme,erteleme,vazgeçme...

electronblue

Mikroişlemci kontrollü robot kol fena olmaz.

kudretuzuner

Merhaba
Daha önceden sadece isiste dizaynını ve de asm yazılımını yazdığım,tren ile karayolunun kesiştiği hemzemin geçit kontrolu yapan yol barieri var.İlginizi çekerse verebilirim.
Amatör

teknikelektronikci

ileti sayisi:1
yeni üye
istek: proje istegi

yorum : proje zamani picprojeye üyelik zamani- proje bitsin picprojeye gelen giden yok

arkadasim önce bi kacinci sinif hangi okulda oldugunuda yaz
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

aykut66

:)

private_korsan

bence bu tarz yeni üye arkadaşlara önyargılı davranmakatansa onlara yardımıcı olursak hem biz hemde onlar kazanır

private_korsan

ayrıca bende duruma göre yeni üye (bakış açısına göre değişir tabi)sayılabilirim ama elimden geldiğince dilim döndüğünce kendime ve arkadaşlarıma yardımcı olmaya çalışıyorum

aykut66

:)

electronblue

@teknikelektronikci nin de dediği gibi her yıl bu sıralar öğrenciler proje ödevleri seçme ve hazır şema bulma telaşına girdikleri için genellikle işlerini görüp foruma bir daha gelmiyorlar , ister istemez insanda önyargı oluşuyor ama ben şahsım adına biraz daha ılımlı olmaya çalışıyorum. Çünkü ben de çok değil daha geçen seneye kadar öğrenciydim. Picproje ve diğer forumlardan çok faydalandım , neredeyse hergün fırsat buldukça foruma uğrar , genel olarak yeni açılan konulara ve sonuçlanmamış eski olanlara bir göz atarım. Bilgiyi çoğaltmak , bilim yolunu aydınlatacak samimi ampuller yakmak gerek. 16f877 flip flop devam  :)

private_korsan

Alıntı yapılan: electronblue - 23 Ekim 2010, 21:00:44
@teknikelektronikci nin de dediği gibi her yıl bu sıralar öğrenciler proje ödevleri seçme ve hazır şema bulma telaşına girdikleri için genellikle işlerini görüp foruma bir daha gelmiyorlar , ister istemez insanda önyargı oluşuyor ama ben şahsım adına biraz daha ılımlı olmaya çalışıyorum. Çünkü ben de çok değil daha geçen seneye kadar öğrenciydim. Picproje ve diğer forumlardan çok faydalandım , neredeyse hergün fırsat buldukça foruma uğrar , genel olarak yeni açılan konulara ve sonuçlanmamış eski olanlara bir göz atarım. Bilgiyi çoğaltmak , bilim yolunu aydınlatacak samimi ampuller yakmak gerek. 16f877 flip flop

kesinlikle katılıyorum aynı duyguları bende yaşamaştım ama yinede onlarada bir şans vermekten yanayım

kudretuzuner

Amatör

teknikelektronikci

Alıntı yapılan: electronblue - 23 Ekim 2010, 21:00:44
@teknikelektronikci nin de dediği gibi her yıl bu sıralar öğrenciler proje ödevleri seçme ve hazır şema bulma telaşına girdikleri için genellikle işlerini görüp foruma bir daha gelmiyorlar , ister istemez insanda önyargı oluşuyor ama ben şahsım adına biraz daha ılımlı olmaya çalışıyorum. Çünkü ben de çok değil daha geçen seneye kadar öğrenciydim. Picproje ve diğer forumlardan çok faydalandım , neredeyse hergün fırsat buldukça foruma uğrar , genel olarak yeni açılan konulara ve sonuçlanmamış eski olanlara bir göz atarım. Bilgiyi çoğaltmak , bilim yolunu aydınlatacak samimi ampuller yakmak gerek. 16f877 flip flop devam  :)

eelctronblue kac yildir taniyorum seni daha elektronigi sadece hobi amacli yaptigin zamandan beri okulunu okumamana ragmen ne kadar ilgili alakali olduugn belliydi o yüzden hep takdir etmisimdir benim bu gibi basliklarda kizdigim ögrencilerin hazira konma cabalari bos bir elektronikci ollarak girip bos elektronikci ollarak okuldan cikmalari bu yüzden ister istemez bu gibi mesajlar yaziyorum aslinda bu gibi yazilarim bu arkadslari forumdanda sogutabilir belkide hata yapyiorum :) kim bilir
neyse o zaman arkadasa hos geldin diyelim ;)
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

aykut66

erenet