Psu Sigortası Acil Yardım

Başlatan kaçıksinoplu, 01 Aralık 2010, 18:40:21

kaçıksinoplu

Üstadlar ben forumda yeniyim konu yeri yanlışsa özür dilerim.

ben pc power sub dan ev tipi güç kaynağı yaptım vede çalıştı yanlışlıkla siortayı çıkardım ve elimde ki çöpler die onu dışarı attım vede bulamadım
şimdi sigorta olmadığı için çalışmıyor aklımada hiç birşey gelimiyor maddi durmum yetersiz yane bir yere gidemiyorum onun yerine ne yapailirm... bir sorum daha olacak bende 40 dk çalışan bir güç kaynağı var psu nun sigrtasının yerine tel koysam ince veya kalın sornao nu güç kaynağına taksam bişiy olursada güç kaynağına mı olur yoksa eve bir zarar gelirmi elektronik bilgim yerterli düzeyde denebilir. lütfen yardım edin

stlg

Guc kaynagınızı calıstırabilecek en ince teli sigortanın oldugu yere baglayabilirsiniz ,biz hep oyle yapıyoruz yanlız evde yangın falanda cıkarsa benden bilmeyin  :-[  benimki sadece tavsiye
ALLAHA EMANET OLUNUZ Hoştur bana senden gelen,  Ya gonca gül yahut diken,  Ya kaftandır yahut kefen,  Kereminde hoş lütfunda hoş.

kaçıksinoplu

üstad tmmda güç kaynağı çalışıyor zaten benim amacım psu ya sigorta bağlamak oraya nasıl bir tel bağlamalıyım zaten güç kaynağını fişe takmıcam :D

kaçıksinoplu

kaçıksinoplu

Saoğlun ince kablo koydım ama sonra ttı yaklaşık 18 tane dedneidm olmadı sonra biraz değil beyağı kalın koydum oda ttı sonra farkettim yanlış bağlamışım snra inceden tekrar başladım olmadı sonra biraz büyütünce oldu saoğlun yardımlarınız için