Okulumuza Yardım Talebi

Başlatan bbs2006, 09 Aralık 2010, 17:23:48

bbs2006

Merhaba Arkadaşlar.
Elektronik Öğretmeniyim. Elektronik bölümümüzde  elektrohidrolik , scada kitabı, elektropnomatik kumanda elemanalrına ,kitaplarına ihtiyacımız bulunmaktadır. Yardım edecek firmalardan veya şahıslardan yardımlarınızı bekliyorum.

Temizel Ünlü Teknik Lise ve ENdüstri Meslek Lisesi
KARAMAN
Barış Bilir Soylu
İletişim.
05055271364

bbs2006

Eğitime destek verelim.LÜTFEN.

Analyzer

Selam,

Peki arızalı veya miadı dolmuş pnömatik, hidrolik elemanlar yardımcı olur mu? Öğrencilerin mesela hidrolik yön değiştirici, 5/2 selenoid valf, hızlı rakorlar, dirsekler vb. inceleme durumları olabilir mi? Bende bir miktar bu tip malzeme var.

Analyzer
Üşeniyorum, öyleyse yarın!

bbs2006

Merhaba
ilginize teşkkür ederim. onları incelemek amacıyla gönderebiliriniz. ben kendime ait öğrencilere göstermek için tek etkili silin kontrolu başlamk şartıyla seti genişletmeyi düşünüyorum. gönderebiliriniz

serdararikan

sayın hocam bende öğretmenim.kaygılarınız paylaşıyorum.malesef her okulda yeterli sayıda donanım bulanamayabiliryor.burada iş velilere,okul yönetimine ve öğretmenlere düşüyor.biraz gayret gösterip ucuz elemanlarla basit deney düzenekleri hazırlamak mümkün.tabiki burada da malzeme ihtiyacı olmakta.eğitime destek vermek herkesin boynunun borcu.neticede bizlerde bizden önceki nesilleri gayretleri ile okuduk.bizden sonrakilerde bizleri gayretleri ile eğitim alacaklar.

t2

Devletin eğitim için gerekli malzemeyi karşılayacak parası, ödeneği yok mu? Bu ihtiyaç nereden kaynaklanıyor? Sonradan başınız derde girmesin? hakkınızda soruşturma filan? Devlet bu. Ne yapacağı belli olmaz. Sürgüne bile gönderirler.

bbs2006

hayır. zaten idarenin bunlardan haberi var. ayrıca siz öğretmen degissizin galib.a olsaydınız bu şekilde cevap yazmazdınız diye düşünüyorum.

Sayın serdar arikan arakadaşım siinle tanışmak isterim sizin durumlar nasıl bilmiyorum. ama pnomatik ve hidrolik hiç malzememiz yok. teşkkürler

bbs2006

Serdar hocam
siz erde çalışıyorsunuz tanışalım. yardımcı olabilirmisinizi.

teknikelektronikci

ben teknik lisede okurken  pnömatik mazemelrine ihtiyacimiz vardi okulun dernegin umurunda degil tabiyki en sonunda okulda kermes mermez sponsor firma derken bir kac 5/2 3/2 ve cesitli valfleri alabilmisdik
yani malesef durum böyle 
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

bbs2006

Merhaba
Analyzer Arkadaşım
Acaba biz malzemeleri gönderebilcekmisiniz. cevabınız bekliyorum.

Analyzer

Selam,

Elbette göndereceğim ancak fabrika dışında olduğum için ilgilenemedim. Yarın bir aksilik çıkmaz ise hazırlatacağım. Kolay gelsin.

Analyzer
Üşeniyorum, öyleyse yarın!

bbs2006

merhaba
gönderebilirseniz 1 adet de çalışabilen malzeme gönderebilirmisiniz.

bbs2006

Cevaplarınızı bekliyorum.