ÜCRETSİZ PİC KURSU

Başlatan tanner, 20 Aralık 2010, 12:47:41

tanner

ÜCRETSİ PİC KURSU
KURS KAPSAMINDA MEB VE İSTANBUL İL ÖZEL İDARESİ ONAYLI SERTİFİKA VERİLECEKTİR

KURSTA İŞLENECEK KONULAR ŞUNLARDIR:

1)PİC UYGULAMA ÖNCESİ GEREKLİ TEMEL ELEKTRONİK EĞİTİMİ
2)ELEKTRONİK SİMÜLASYON PROGRAMIVE PCB DEVRE (PROTEUS)
3)ASSEMBLY PROGRAMLAMA DİLİ VE UYGULAMALARI
4)PICBASIC PROGRAMLAMA VE UYGULAMALARI
5)SINIF GENEL İSTEK OLMASI DURUMUNDA  PİC C 
6)PIC PROGRAMLAMA TASARIMLARI

-- KURSLARA KATILMAK İÇİN ELEKTRONİK KONUSUNDA BİLGİNİZ OLMASI GEREKMİYOR , KURS İSTANBUL BAHÇELİEVLER DE VERİLECEKTİR .--
--KURS İÇİN ÜCRET TALEP EDİLMEYECEKTİR VE AKŞAM SAATLERİNDE DÜZENLENECEKTİR (19:00 SONRA)--

ÖN KAYIT İÇİN GEREKLİ OLANLAR

1 - TC. Kimlik Numaranız
2 - Cep Telefonu Numaranız

Ön Kayıt için taner_gokce@hotmail  adresine T.C kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu mail atmanız yeterlidir.Ayrıca kursla ilgili bilgi almak isterseniz TANER GÖKÇEOĞLU 5052432751 ulaşabilirsiniz.

KİMLER KATILABİLİR ?

1) En az ilkokul mezunu olanlar.
2) Sağlığı öğrenim görmek istediği meslek için elverişli olanlar.

KESİN KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

1- Diploma Fotokopiniz
2-Nufus Cüzdanı fotokopisi
3- İkametgah Belgesi

X-Fi

sizin kursunuz daha resmi görünüyor :)

Kursun amacı nedir hocam? Bu aralar çok saçma sapan kurs talepleri dolaşıyor internette büyük vaatler sunuyorlar ve malesef bazı çıkarcılar yüzünden insanların öğrenme hırsı kırılıyor mademki başlık açtınız daha açıklamalı yazarsanız bizde neyin ne olduğunu anlamış oluruz. 
http://www.coskunergan.dev/    (Yürümekle varılmaz, lakin varanlar yürüyenlerdir.)

sigmoid

CNC kursu açılacak mı? Hep pic kursu açılıyor. Birazda farklı kurslar açılsa güzel olur. Plastik Kalıp İmalatını merak ediyorum.

sezar42

bilgi için teşekkürler. yanlız benim bir sorum olacak ben kayseride oturuyorum kayseride böyle kurslar hakkında bilgisi olan var mı

fahri-

Kursa katılacaklarda Elektronik bilgisi aranmaması çok ilginç.

JKramer

Temel elektronik eğitimi kursun ilk konusu :).

t2

Elektronik bilgisi olursa hocayı  yargılar da ondan. neme lazım.

serdarünal

Alıntı yapılan: tanner - 20 Aralık 2010, 12:47:41
ÜCRETSİ PİC KURSU
KURS KAPSAMINDA MEB VE İSTANBUL İL ÖZEL İDARESİ ONAYLI SERTİFİKA VERİLECEKTİR

KURSTA İŞLENECEK KONULAR ŞUNLARDIR:

1)PİC UYGULAMA ÖNCESİ GEREKLİ TEMEL ELEKTRONİK EĞİTİMİ
2)ELEKTRONİK SİMÜLASYON PROGRAMIVE PCB DEVRE (PROTEUS)
3)ASSEMBLY PROGRAMLAMA DİLİ VE UYGULAMALARI
4)PICBASIC PROGRAMLAMA VE UYGULAMALARI
5)SINIF GENEL İSTEK OLMASI DURUMUNDA  PİC C 
6)PIC PROGRAMLAMA TASARIMLARI

-- KURSLARA KATILMAK İÇİN ELEKTRONİK KONUSUNDA BİLGİNİZ OLMASI GEREKMİYOR , KURS İSTANBUL BAHÇELİEVLER DE VERİLECEKTİR .--
--KURS İÇİN ÜCRET TALEP EDİLMEYECEKTİR VE AKŞAM SAATLERİNDE DÜZENLENECEKTİR (19:00 SONRA)--

ÖN KAYIT İÇİN GEREKLİ OLANLAR

1 - TC. Kimlik Numaranız
2 - Cep Telefonu Numaranız

Ön Kayıt için taner_gokce@hotmail  adresine T.C kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu mail atmanız yeterlidir.Ayrıca kursla ilgili bilgi almak isterseniz TANER GÖKÇEOĞLU 5052432751 ulaşabilirsiniz.

KİMLER KATILABİLİR ?

1) En az ilkokul mezunu olanlar.
2) Sağlığı öğrenim görmek istediği meslek için elverişli olanlar.

KESİN KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

1- Diploma Fotokopiniz
2-Nufus Cüzdanı fotokopisi
3- İkametgah Belgesi
peki başka ilçede yokmu bu kursdan.
imzam yok..

hawke

bence buda hikaye neden derserniz o kadar yorum yapılmıs hiç cevap verilmemiş
bir yandan pic yazılımı öğrenmek istiyorum bir yandanda bu kayıt mayıt işlerinden korkuyorum tc no isteniyo tc no istemek de ne demek birde sanal ortamdan

insanlar o kadar ard niyetli olmuslarki senin bir kimlik numaranla basına ne coraplar örüyorlar hayatları kararıyo
bende isterim  pic yazılımı öğrenmek ve kafamda bir cok projeler var ama hepsinin içinde pic bunların  içinede yazılımı gerek bendede bu yook

H@S@N

ustalarım şuan okuduğum okulda plc ve otomasyon sistemleri ve daha çok endüstriyel bakım ve onarım gibi alanlarda kurs verilecektir.başvuru tarihi ne zaman son bilmiyorum ama düşünenler için güzel bir tecrube olabilir. okulu PENDİK ANADOLU TEKNİK ANADOLU MESLEK TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ  olarak ararsanız belki bazı bilgilere ulaşabilirsiniz..
satılık STM32F4-Discovery kit...

isikyasar

gevv

taner_gokce@hotmail   TANER GÖKÇEOĞLU 505 243 27 51

isikyasar