hangi derleyici karar vermedim

Başlatan secretagent, 24 Şubat 2011, 09:16:12

secretagent

arkadaşlar kısa zaman önce piclerle uğraşmaya başladım ama hangi dili kullanacağıma halen karar veremedim.Basic derslerini takip ettim ETE beyin çok güzel anlatımlar hemde kolay dil ama sevemedim :) CCS kitabı aldım komutları biraz karışık geliyor ama esnek geldi bana birde micro c ile program yazdım çok hoşuma gitti ama tek sıkıntı başlangıçta program yazmak kolay ama ilerleyen zamanlarda karışık uygulamalar yapınca micro c ile ilgili danışacagım bir türkçe kaynak olmadığı gibi nettede pek uygulamaları yok bu yüzden çekiniyorum microc ile devam etmeyi bu yüzden CCS ile devam etmeyi düşünüyorum sizler ne dersiniz bu duruma?Sizlerinde fikirlerini alabilirmiyim.

dombilik

Bildiklerini kime miras bıraktın?kimseyemi? O zaman bildiklerinin ne önemi kalır. ******** /////////// ******** PROTON-ASM PROTEUS 7.4 SP3 EAGLE 5.40

fractal

kesinlikle  C dili olmalı.bence ccs c kullan sonra eğer microchip ürünlerini kullanıcaksan c18-c30-c32 kullanabilirsin.C++,c# da da daha rahat uygulamalar yapabilirsin.diğer dillerde cok profesyonel cözümler geliştirilebileceğini sanmıyorum.
Restantum cogniscutur Quantum deligutur