OFFICE 2010 da PDF oluşturma

Başlatan Ankaralı, 26 Şubat 2011, 01:33:43

Ankaralı

Office 2010 da yazdığım word dosyayı PDF olarak kaydedemiyorum.

Pdf eklentisi falan var mı acaba 2010 için...

Teşekkürler....
@ NEXYS2

Mucit23

office 2010 da yaptığınız çalışmayı kaydederken kayıt türünü PDF olarak seçerseniz pdf formatında kaydetmiş olursunuz.

serdararikan

novaPDF diye bir program var.kuruyorsunuz.office de yazıcı gibi görünüyor.daha sonra yazdır dediğnizde istediğiniz yere dosyayı PDF olarak kaydediyor.

eseneren

alternatif olarak bullzip printpdf programı kuruyorsunuz yazıcı olarak gorunuyor OS altında pdf e cevırmek ıstedıgınız seyı (yalandan) print ediyorsunuz pdf olarak bır dosya verıyor. 5-12 gibi sayfa aralıgı 3,5,8,11 gibi istediğiniz sayfaları bir butun olarak gorebılıyorsunuz.
Seçim yapmak için durum hakkında bilgi sahibi olmak zorunda değilsin, sonucuna hazır olmak için durum hakkında kaygılanırsın.  http://bit.ly/gixfTk

sahteker

.
kimi, sevap için Kabeye varır... Kabe kapınızda! Bilmez misiniz?

ErsinErce

Ankaralı

Dosya->Farklı kaydet->Pdf olarak kaydet diye bir seçenek office 2010 da bulunmamakta.Belki farklı sürümlerinde olabilir ama bende bulunmuyor.Ofiice 2007 nin pdf eklentisi var idi 2007 de rahatça çevirebiliyorduk.Belki ileride 2010 içinde yaparlar....

@serdararıkan dostum çok sağol novapdf işimi gördü.
@ NEXYS2

ErsinErce

dombilik

Bildiklerini kime miras bıraktın?kimseyemi? O zaman bildiklerinin ne önemi kalır. ******** /////////// ******** PROTON-ASM PROTEUS 7.4 SP3 EAGLE 5.40

Mucit23

Alıntı yapılan: QarizmaCocuq - 26 Şubat 2011, 15:43:13
Dosya->Farklı kaydet->Pdf olarak kaydet diye bir seçenek office 2010 da bulunmamakta.Belki farklı sürümlerinde olabilir ama bende bulunmuyor.Ofiice 2007 nin pdf eklentisi var idi 2007 de rahatça çevirebiliyorduk.Belki ileride 2010 içinde yaparlar....

@serdararıkan dostum çok sağol novapdf işimi gördü.

Ben 2010 kullanıyorum zaten. Kayıt türünü "PDF" olarak seçmeniz gerekiyor. Seçenek olması lazım

Ankaralı

cynetron ve mucit değerli arkadaşlar ;

@ NEXYS2

Mucit23

Ankaralı

İndirdiğin linkler kayıtlı ise bir yerlerde sana zahmet bana özelden yollayabilirmisin mucit.
@ NEXYS2

Mucit23

Office2010  700 küsür megabayt yüklemem 1 ayımı alır :D

Ankaralı

Alıntı yapılan: mucit23 - 26 Şubat 2011, 16:45:01
Office2010  700 küsür megabayt yüklemem 1 ayımı alır :D

Yok indirdiğin linkleri silmediysen gönder demek istedim neyse sağol mucitim   :o  novapdf ile devam etcez artık....
@ NEXYS2