DLL hatası

Başlatan FEHMİ_ASM, 17 Mart 2011, 19:12:11

FEHMİ_ASM

Arkadaşlar bilgisayarım her açıldığında "hffkbd.dll dosyası bulunamadı" uyarısı veriyor. Bu hatadan sonra iyiden iyiye de yavaşladı. Bu dosyayı netten (adını şu an hatırmadığım ünlü birkaç dll sağlayıcı site de dahil ) bayağı aradım ancak tek olarak bulamadım. Sonra XP için paket dll indirdim birkaçtane ve hepsini sıra ile yükledimse de aynı hatayı tekrar verdi. Sanırım bu indirdiğim paketlerde de yoklar. Bir fikri olan var mı?
Hz.Hamza'nın Belinde İki Kılıç Duruyor ! Attığı Her Adım Bir Kalbi Durduruyor ! Ey Hamza ! Gördüğün Hiçbir Şeyden Korkmazsın , Bu Doğru Ama Heybetini Gizli Tut , Yürüyüşün Ölümü Korkutuyor !  İşte Hz.Ömer ve Hz.Ali , Biri Hattaboğlu , Biri Haydâr-ı Kerrar ! Ve Kolkola Ölümün Ağzına Giriyorlar !  Azrai

kotan04

merhaba google amcadan combofix adlı aracı indir temiz bir tarama yap sonrada cclaner'ı bul onuda kur kayıt defterini temizlesin birde açılışta gizlenmişolma ihtimali olabilirordanda gereksiz olan şeyleri pasif hale alıp dene derim ben iyi çalışmalar
kkkkoootttaaannn000444

FEHMİ_ASM

Bahsettiğin programı ancak bugün deneyebildim. İnternetimin açılış hızı çok düşüktü (1dk.ya yakın "proxy çözümleniyor, adres algılanıyor.." vs.). Mükemmel bir ilk açılış hızına erişti. Ancak halen kayıp olan hffkbd.dll dosyasının bulunamadığı uyarısını vermeye devam ediyor. Acaba benim bilgisayarımdaki gibi (işletim sistemi ve anakart özellikleri) aynı şartlara sahip bir başka bilgisayardan aynı dll dosyasını alıp ilgili dizine kopyalasam sorun düzelir mi?
Hz.Hamza'nın Belinde İki Kılıç Duruyor ! Attığı Her Adım Bir Kalbi Durduruyor ! Ey Hamza ! Gördüğün Hiçbir Şeyden Korkmazsın , Bu Doğru Ama Heybetini Gizli Tut , Yürüyüşün Ölümü Korkutuyor !  İşte Hz.Ömer ve Hz.Ali , Biri Hattaboğlu , Biri Haydâr-ı Kerrar ! Ve Kolkola Ölümün Ağzına Giriyorlar !  Azrai

FEHMİ_ASM

Arkadaşlar dll dosyasını bulamayacağım galiba. Ancak deneyeceğim son birşey kaldı. Lütfen XP/SP3 bir bilgisayara sahip olan bir şahıs bana C:Windows [sanırım hffext içinde..] klasöründeki "hffkbd.dll" dosyasını göndersin ya da upload etsin.

fatihkuzucu

Exp.Kits http://tinyurl.com/3qhs8pm   Küçük adamların, küçük fikirleri... Büyük adamların, büyük hayalleri...