pic kontrol için arayüz programı bilen?

Başlatan emrah, 20 Mart 2011, 12:38:24

emrah

slm. visual basic ile arayuz programı yapmak için çok ugrastım fakat hiçbirşey yapamadım. internette bir kaç yere hazır program buldum fakat dosyalarını paylaşmamışlar.  robot kol projesini pc den  kontrol edebilmem için arayüz programı lazım. kameralı ve kontrol yönleri olan bir program veya buna benzer bir program olan arkadaslardan paylaşmalarını rica ediyorum. teşekkrle

t2

bulabileceğiniz hazır arayüzün sizin donanımı destekleme ihtimali çok düşüktür. Belki  de genel amaçlı usb, led-röle kumanda programı ile sonuç alınabilir. delab vb

ya da pic ptz diye aratın. ozaman da pic programı lazım olacak. bu projeyi kompe yapmanız gerek. başkasının puroğramıyla olmaz

ptz: pan tilt zoom

emrah

nette araştşrdım bazı üniversitelrin tez ödevlerinde yapılanlar var. kamera görüntüsü, ileri geri sag sol gibi tuşlar var. bu arayüzden tuşların seri bilgileri gelmiyormu.o aayüzünü yapanlar gönderdikleri bilgiyide yazmışlardır.  ptz işi biraz daha farklı. laptoptan kontrol saglamalıyım. bana sadece bilgi gönderen arayüz gerekli.  netteki yapan arkadaslarda sadece pdf dosaysında acıklamala yazmışlar ve visual kodlarını koymuşlar. arayüz programını setup gibi dosyaları yok. belki burda yardımcı olabilecek arkadas bulabilirm diye sordum. cvp için sagol t2

Erol YILMAZ

emrah

profilab tam versiyonunu bulamadım. demo indirdim ve kamera özelligininin olup olmadıgını göremedim. demo oldugu için basit yaptıgım dosyayıda kaydedemdim. sizde varmı tam vesiyon?