ingilizce zamanı 1119 mp3 and speaking and unlimited speech language takeaway

Başlatan aykut54, 21 Mart 2011, 21:01:45

aykut54

Merhaba
Dinleyerek ingilizce öğrenmek için güzel bir çalışma yapılmış Erica, Marco,Amira bu vesile ile teşekkürler....
Elinde güzel sesli hikaye. Yazılı hikaye, görsel dersler ,ppt olanlar varsa bu başlık altında  ekleyelim herkesede faydası çok olur...
toplam 7GB veri olup içersinde 1119 mp3 ve konuşma süresini hesaplamadım bayağı uğraştıracak :) Ayrıyaten sesli anlatımın yanında yazılı anlatımda vardır...

Torrent çalışmaktadır.... Seed sayısı bayağı çoktur az önce tarafımca denendi hepsi sorunsuz çalışıyor.....
Konuşmadan sadece birazcık alıntı...
Bütün konuşmalar bunun gibidir. İçersinde mp3,diyaloglar ve indirmek için torrent...
http://hotfile.com/dl/111231907/c912bca/001-Elementary-Difficult_Customer.rar.html
[b] M: Hello English learners! Welcome back to EnglishPod! My name is Marco. 
E: And I'm Erica. 
M: And we're bringing you the final lesson of our job interview series. 
E: That's right. And in this lesson we're gonna be focusing on two very very common, b
sometimes difficult questions. 
M: Okay, so, we've talked about preparing for the job interview in Part One. Part Two
talked about educational background and work experience. And in Part Three what are
gonna be looking at? 
E: We're gonna be looking at two questions. Why we should hire you? [/b]

Başka görsel kaynaklar varsa lütfen paylaşalım....

The Gariban

Merhaba
Dosyayı dinledim çok güzel hazırlanmış.Torrent lerden hiç dosya indirmedim eğer nasıl indirildiğine dair resimli (yada videolu ) bir anlatım hazırlanabilirse bende yardımcı olmak isterim.
Kolay Gelsin

aykut54

Google Utorrent yazın programı indirin... Verilen torrent dosyasını torrent programı ile açın elinizi çabuk tutun seed sayısı azalırsa çok uzun sürür inmesi

Çok fazla zamanım yok OLSA idi yardım ederdim.