Ericson T300 AT Command SET!..

Başlatan alayli, 18 Mayıs 2004, 08:53:22

alayli

Arkadaşlar bir süredir nette Ericson T300'e ait AT komutlarını içeren bilgi arıyorum. Fakat bulamadım. Bu konudaki her türlü yardıma acil ihtiyacım var. (Link, pdf vb.) Şimdiden teşekkürler...
Anca kazganmiş itmiş ilimiz törümüz erti. Türk Oguz begleri budun esiding. Üze tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun, ilingin törüngin kim artati? (udaci erti)

axanc

selam..

bildiğim kadarı ile at komut setleri hepsi için aynı... forum'un içinde hepsi var..
Uzmanlık: Bilgisayar Müh. öğrenci Derleyici: PicBasic Pro Compiler Ver. 2.45 Program: Proteus 6.2.5 ve MCSP

alayli

@axanc
sana da selam arkadaşım, ilgin için teşekkürler.

Fakat benim ihtiyacım olan standart AT komutlar değil. Bildiğin gibi T300 vb. model telefonlarda MMS vb. özellikler var. Bu telefonlarda AT komutları ile kameraya erişim, fotoğraf veya hareketli görüntü elde etme, bunları hafızaya aldırtıp, altına ses ve text ekleme olanakları mevcut. İncelediğm dökümanlarda hep SMS için gerekli komutlar mevcut. MMS özelliklerini içeren bir dökümana ihtiyacım var. Bu kameralı cep telefonları sanki top secret... Altındaki soketin pin bağlantılarına bile ulaşabilmiş değilim. BU konularda yardımcı olabilirseniz çok makbule geçer...
Anca kazganmiş itmiş ilimiz törümüz erti. Türk Oguz begleri budun esiding. Üze tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun, ilingin törüngin kim artati? (udaci erti)

digitech

bu  telefona  ait  service  manuel e  ulasabilirsen  sayet  gereklı  komut  setınede  ulastın  demektır benim  sitemde  download  da  biryerlerde  ericcsoon a1018  in  servis  manuel  var  onu  cek  içinde  adres  var  ericcson  için  tum  servis  manueller  mevcut o sitede  sen  neden  yazmıyorsun adresi  dersen  inan  hatırlamıyorum adresi  servis  manuel  cekmeye  de  üşeniyorum  en  iyisi  ben  yolu  gosterim  sen  yürü  :)
Calışmalarınızda Başarılar Dilerim T.Aykut Baştuğ ------------------------------------------ www.elektroturk.net mms://65.110.45.59/elektroturk  (online  yayinlar)