AÖF Isletme iktisat okuyan varmi ?

Başlatan teknikelektronikci, 07 Ağustos 2011, 21:58:02

Tagli

Emin değilim ama öğrenim belgesi dedikleri sanırım halen öğrenci olanlar için öğrenci belgesi ve öğrenciliği bitmiş olanlar için diploma olsa gerek. AÖF onayını ben de anlamadım, ama muhtemelen belgenin orijinal olduğunun ispatını istiyorlardır. Tahminimce diploma aslını götürünce kendileri fotokopi alıp onaylıyor olabilirler. Emin değilim ama.
Gökçe Tağlıoğlu

airforce

Alıntı yapılan: Tagli - 24 Ağustos 2011, 21:30:45
Emin değilim ama öğrenim belgesi dedikleri sanırım halen öğrenci olanlar için öğrenci belgesi ve öğrenciliği bitmiş olanlar için diploma olsa gerek. AÖF onayını ben de anlamadım, ama muhtemelen belgenin orijinal olduğunun ispatını istiyorlardır. Tahminimce diploma aslını götürünce kendileri fotokopi alıp onaylıyor olabilirler. Emin değilim ama.

Evet orjinal belgeyi (myo diplomanız ve transkriptiniz ) yanınızda götürüyorsunuz. Orada fotokopisi çekilip onaylanıyor çok takılmamak gerekli.AÖF kayıt işlemi 30dk dan kısa sürüyor.

gambit1244

yanlış hatırlamıyorsram diplomanızın fotokopisini gotürünce kabul etmiyorlardı notere bi 10 15 tl verip orda fotokopisini çekip noter onaylı mühürlü kopyasını gotürmeniz gerekiyor
diploma fotokopisi üzerinde degişiklik yapılmadıgını kanıtlamak için hala boylemi bilmiyorum oyüzden temkinli gidiniz.
[email]tufan_ozbek@hotmail.com[/email] Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift aslında bütün mesele bu.

airforce

Boşuna notere para vermeyin aöf bürosunda kendileri onaylıyorlar orjinali olduğu zaman.

teknikelektronikci

arkadaslar cevaplar icin tesekkür ederim
orjinal ege üniversitesi diplomam ile gidecem bakalim umarim olur :)
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Gökhan BEKEN

Kayıtlar ekimin 29 unda başlıyor diye biliyorum, siz ne kaydı yapıyorsunuz? Bende aof okuyacağım. Bilmediğim bir kayıt varsa bilgilendiriniz lütfen.
Özel mesaj okumuyorum, lütfen göndermeyin.

teknikelektronikci

Alıntı yapılan: meftun - 28 Ağustos 2011, 06:26:35
Kayıtlar ekimin 29 unda başlıyor diye biliyorum, siz ne kaydı yapıyorsunuz? Bende aof okuyacağım. Bilmediğim bir kayıt varsa bilgilendiriniz lütfen.

öncesinde internet basvurusu var
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Gökhan BEKEN

Ben geçen sene kayıt olacaktım, ilk önce internet kaydı yapmalısınız diyor sitelerinde. Ancak internet başvuru kısmı aktif olmadı hiç bir zaman. Sürekli kontrol ettim, sonrada olmuyorum kayıt mayıt dedim bıraktım. Sonra bir arkadaşım "o kayıt, aof ye ilk girenler için değil diğer öğrenciler için" dedi, bilmiyorum ne kadar doğru.
Kesin bilgisi olan varsa yazsında bu sene bari kaçırmayım :)
Özel mesaj okumuyorum, lütfen göndermeyin.

Ali_54

kesin bilgi  almak için en yakın aöf bürosuna uğrayabilirsiniz. her semtte vardır muhtemelen. nette aresleri oluyor. ama gerçi bayrama giriyoz.
1 harf öğretenin 4 gün kölesi olurum.

Tagli

Ben de önce internetten kayıt olmuştum. Bahsettiğim "ikinci üniversite" denen uygulama için ama. Sınavla AÖF'ye girişte uygulama nasıl bilmiyorum.
Gökçe Tağlıoğlu

teknikelektronikci

Alıntı yapılan: meftun - 29 Ağustos 2011, 05:44:17
Ben geçen sene kayıt olacaktım, ilk önce internet kaydı yapmalısınız diyor sitelerinde. Ancak internet başvuru kısmı aktif olmadı hiç bir zaman. Sürekli kontrol ettim, sonrada olmuyorum kayıt mayıt dedim bıraktım. Sonra bir arkadaşım "o kayıt, aof ye ilk girenler için değil diğer öğrenciler için" dedi, bilmiyorum ne kadar doğru.
Kesin bilgisi olan varsa yazsında bu sene bari kaçırmayım :)

liseden direk aöf ye akyir olmak icin bu öss denen dalganin ( yenisinin ismini bilmyiorum) ona girmeniz lazim