Logic analyzer kargo içinde 20$ geldi ve mükemmel çalışıyor.

Başlatan gambit1244, 22 Ağustos 2011, 13:33:34

Maxim

tekli kablo çalışıyor da bunlar asla nedensiz çift girişli kablo yollamaz
ilerde bir sorun çıkarsa tek-çift kablo aklınıza gelsin

pwm generator programı çalışmıyor evet

birde seri data için "frame error" hatası veriyor bana, sizce neden olabilir ?

Erol YILMAZ

gambit1244

Alıntı yapılan: Maxim - 10 Ekim 2011, 07:44:21
tekli kablo çalışıyor da bunlar asla nedensiz çift girişli kablo yollamaz
ilerde bir sorun çıkarsa tek-çift kablo aklınıza gelsin

pwm generator programı çalışmıyor evet

birde seri data için "frame error" hatası veriyor bana, sizce neden olabilir ?

her ihtimale karşı soyluyorum autobaud sekmesi aktif değilmi hocam

birde invert data özelliği var oda sorun yaratabilir belki .. eminim biliyorsunuzdur fakat aklınızda olsun
[email]tufan_ozbek@hotmail.com[/email] Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift aslında bütün mesele bu.

Erol YILMAZ

Pwm generatör ü bende çalıştıramadım,
Varsın olmasın :)

rree

http://www.aliexpress.com/product-fm/424724271-Free-Shipping-2-in-1-Aluminum-case-SALEAE-USBEE-AX-PRO-clone-logic-analyzer-Oscilloscope-wholesalers.html

Tekrar soruyorum ks kal. Yukarıdaki  linkteki kitten eline ulaşan oldumu. Bu cihazda osilaskop var diye sipariş verdim ama  osilaskop içeren bir yazılım göremedim.

Saruman

Mesela logic analyzer olarak kullanmak yerine herhangi bir kare ,testere ya da sinusoidal sinyali görüntülemeyi denediniz mi?

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: silvercopper - 10 Ekim 2011, 11:57:02
Mesela logic analyzer olarak kullanmak yerine herhangi bir kare ,testere ya da sinusoidal sinyali görüntülemeyi denediniz mi?

Dediğin şey skop gibi bir alette olur.
Logic Analyzer adından da anlaşılabileceği üzere, Lojik (1-0) sinyalleri analiz etmek için tasarlanmış bir araç ...

Saruman

gambit1244

onu çozemedik zaten bisürü kişi sipariş verdi usbxee li olandan ama kimse daha yorum yapmadı OG hocamızdan bekliyoruz yorumlarını
bildigim kadarıyla siparişini vermişti 3 4 hafta once
[email]tufan_ozbek@hotmail.com[/email] Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift aslında bütün mesele bu.

omereliusuk

http://www.aliexpress.com/product-fm/424724271-Free-Shipping-2-in-1-Aluminum-case-SALEAE-USBEE-AX-PRO-clone-logic-analyzer-Oscilloscope-wholesalers.html
Biraz önce aldım.aldım derken internet siparişini verdim.  cevapları bekliyordum ama baktım alan kaçıyor. hayırlısı bakalım. inşallah yüzümüzü kara çıkarmaz.

ipek

alanların memnun olmadığı yada kullanamadığını zannetmeye başladım

zira bu tür ürünlere kavuşanlar cihazın kendi fotosu değilde yüksek çözünürllü

ekran çıktı fotolarını paylaşmakla meşguldurler ;D

muhittin_kaplan

dhan000

linkteki kullanıcı yorumlarına bakınca son sayfalarda sadece "No feedback yet" yazıyor sanırım geri dönüş olmadı anlamında...

airforce

Alıntı yapılan: ipek - 12 Ekim 2011, 14:01:13
alanların memnun olmadığı yada kullanamadığını zannetmeye başladım

zira bu tür ürünlere kavuşanlar cihazın kendi fotosu değilde yüksek çözünürllü

ekran çıktı fotolarını paylaşmakla meşguldurler ;D

Programı bile daha yüklemedim hocam okul var  :)

mdargut

Arkadaşlar bu osiloskoplu modelleri alanlar deneyebildiler mi? Yorumlarınıza göre bende sipariş vericem bundan bir tane.