Logic analyzer kargo içinde 20$ geldi ve mükemmel çalışıyor.

Başlatan gambit1244, 22 Ağustos 2011, 13:33:34

OG

Arkadaşlar benim cihazlar da geldi de, geleli çok da oldu, ben ilgilenemedim, benden cevap bekleyenler kusura bakmasın.

Şimdi bu topicde işin detayı ne nedir bakıp öğreneyim derken gördüm, "orjinal sitesinden olan program rom u siliyor" gibi yorumlar okudum. Son durum nedir, cihazı ucurmadan halledebilecekmiyiz.

Denenmiş problemsiz program için direk link verebilecek arkadaş varmı?
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

mustafaelektro

Alıntı yapılan: coco - 02 Şubat 2012, 15:43:17
aliexpresden ilk defa  alışveriş yaptım. 4 gün oldu gönderdikleri tracking numarası honkong postada gözükmüyor normalmi  bu?
ali baba paranı tutuyor satıcıya da paran bende malı gönder  adama ulaşırsa ödeyeceğim diyor. bir yandan da adama tanıdığı 30 günün durumunu sana gösteriyor. adam geç hazırlayabilir yani ürünü.
kargo takip edilebilir olursa zaten bilgi veriyor olmalıydı.

aralık 26da ödedim adam ürünü geç hazırlıyor ve  kargoya teslim ediyor, ocak 24 de elimdeydi.
benim aldığım o ara kampanyadaydı onun için ucuzdu (23tl).sadece saleae yazılımını destekliyor içeride sw yok. işimi görüyor sonuçta.

muratdu

Arkadaşlar merhaba,
http://www.aliexpress.com/product-fm/454729616-Free-Shipping-Big-promotion-Saleae-24MHz-8Channel-Logic-Analyzer-mini-simple-easy-to-use-wholesalers.html
Bu ürünü ben de alma gayretindeyim. Ancak sanal kredi kartım yok, hatta kredi kartım da yok. Bu iş için dolar(döviz vs.) hesabı mı lazım. Kredi kartındaki TL miktarını karşı taraf $ dolar olarak mı çekiyor?

muhittin_kaplan

doğrudan kk kullanmayınız mümkünse PAYPAL dan ödeme yapınız.

t2

kredi kartı olmayanın paypali de olmaz  değiştiyse bilmiyorum eskiden öyleydi

Mucit23

Birtek garanti bankasında sanal kart ile olabiliyor. Hesabınız var ise kullanabilirsiniz. Ben çok sık kullanıyorum.

t2

Şöyle bir esnaf da türeyebilir.  Paypalci !
Yurdışına nasıl ödeme yapacam diye korkmayın. Ödemeyi bize yapın, sizin yerinize biz öderiz.  ister elden teslim edin ister bankadan.  Bildiğiniz güvenilir  müessese. :)

muhittin_kaplan

Ürünün Gelmesinide garanti edebiliyor mu  Bu Müessese

t2

yok onu etmez sanırım çünkü orası başka müessese

Mucit23

Alıntı yapılan: t2 - 07 Şubat 2012, 13:51:27
Yurdışına nasıl ödeme yapacam diye korkmayın. Ödemeyi bize yapın, sizin yerinize biz öderiz.  ister elden teslim edin ister bankadan.  Bildiğiniz güvenilir  müessese. :)

;D ;D ;D

Komisyon ne kadar alacak acaba :D

eemre.09

Arkadaşlar merhaba.

Bu üründen bende almak istiyorum. Shipping durumu nedir kaç günde gelir, olumsuz durumları var mı? Alışveriş için güvenilecek biyer mi?

Ya da aslında bu üründen elinde olup da satmak isteyen arkadaşlar var ise daha iyi olur, satabilecek arkadaşlar haber verirseniz sevinirim.

İyi çalışmalar.

dhan000

Alıntı yapılan: t2 - 07 Şubat 2012, 13:51:27

aslını sorarsanız böyle bir müessese var... komisyonlar %25 civarındadır gerçi elinde kalan  ancak %20 olur nedeni ise paypal parayı çekerken en yüksek kurdan gönderirkende en düşük kurdan gönderiyor haliyle paypal aradan para kazanıyor...

mcan

Alıntı yapılan: OG - 03 Şubat 2012, 06:06:13
Arkadaşlar benim cihazlar da geldi de, geleli çok da oldu, ben ilgilenemedim, benden cevap bekleyenler kusura bakmasın.

Şimdi bu topicde işin detayı ne nedir bakıp öğreneyim derken gördüm, "orjinal sitesinden olan program rom u siliyor" gibi yorumlar okudum. Son durum nedir, cihazı ucurmadan halledebilecekmiyiz.

Denenmiş problemsiz program için direk link verebilecek arkadaş varmı?
Bu durum hakkinda gelişme varmı?

bocek

bu aliexpress.com'da paypal ile ödeme seçeneği yok. sanal kredi kartımla ödeyeyim dedim. banka ödemeyi reddetti.
sebebi de şu:
soyismimin son harfi 'ç'. ancak ben kredi kartı hamili isim kutucuğunda 'ç' yazdıkça geri siliniyor (herhangi bir türkçe karakter için de geçerli bu).
'ç' yerine 'c' yazınca da kartın üstündeki isimle tutmadığından banka ödemeyi reddediyor.

var mıdır benzer bir sorunla karşılaşan ve de çözebilen?
1 ya da 0. işte 'bit'ün mesele..

Maxim

Alıntı yapılan: bocek - 30 Mart 2012, 10:39:42
bu aliexpress.com'da paypal ile ödeme seçeneği yok. sanal kredi kartımla ödeyeyim dedim. banka ödemeyi reddetti.
sebebi de şu:
soyismimin son harfi 'ç'. ancak ben kredi kartı hamili isim kutucuğunda 'ç' yazdıkça geri siliniyor (herhangi bir türkçe karakter için de geçerli bu).
'ç' yerine 'c' yazınca da kartın üstündeki isimle tutmadığından banka ödemeyi reddediyor.

var mıdır benzer bir sorunla karşılaşan ve de çözebilen?

büyük harfle C yaz olacaktır
benim soy ismimde de ç var oluyor sorunsuz