ANDROID YAZILIM GELİŞTİRME KURSU

Başlatan t2, 20 Eylül 2011, 22:05:58

t2

Alıntı YapAndroid işletim sistemine profesyonel uygulamalar yazmak amacıyla hazırlanan bu eğitimde başarı sağlamak amacıyla içeriğimizi örnek projelerle genişlettik. Eğitimi tamamlayan katılımcılar, mobil sektöründe piyasanın gereksinimlerini karşılayacak her çeşit uygulama geliştirebileceklerdir. Geliştirdikleri uygulamaları Android Marketinde dağıtımını sağlayabileceklerdir.

Alıntı YapAndroid Programlamaya Giriş (40 Saat)

Android entegrasyonu     
Eclips editörü üzerine Android Plug-in kurulumunu işlenecektir.

Dalvid Virtual Machine ile Sandbox Kullanımı     
Bu bölümde Android'in çekirdek yapısı ele alınarak, ilk uygulamalar yazılacaktır..

Intent Kavramı     
Intent kavramı kapsamlı bir şekilde ele alınacaktır.

Database Islemleri     
...

http://www.kariyermimari.com/egitimler/android-yazilim-gelistirme?gclid=CP3LmPy9rKsCFeRYmAodPnlR6Q

kck87

ücreti uygunsa gidilebilir.
başka gitmeyi düşünen  varmı?
 nickim'in terör örgütünün kck yapılanması ile alakası yoktur. bazı arkadaşlarımdan butarzda duyumlar aldım.

t2

Ben gitmeyeceğim ama fiyatı merak ettim %50 indirim demiş ama fiyat yok.

kck87

verdiğin linke kayıt yaptım ve  şimdi aradılar beni 1000tl peşin 1300tl taksitli. yarın son günmüş eski fiyatlara döneceklermiş. yarın görüşmeye gideceğim, kredi kartı, senet v.s. hartürlü taksitlendirme yapıyorlarmış. ve 80 saat eğitimi var. garantili eğitim veriiyorlarmış %80 devamda bulunduğunuzda aynı kursu ücretsiz olarak tekrar alabiliyoruz. Fiyat biraz daha uygun olsaydı gitmeyi düşünürdüm. arm ve androit müthiş ikili olurdu :)
 nickim'in terör örgütünün kck yapılanması ile alakası yoktur. bazı arkadaşlarımdan butarzda duyumlar aldım.

t2

Bence vaktin müsaitse kaçırma. Geçen bir android kitabı almıştım burada da bahsettim. yolda gelirken yarımsaat kadar baktım. Hoşuma gitmişti. Aradan neredeyse 1  ay geçti tekrar bakamadım.  vakit müsait olmadı.  Ders olsa daha iyi öğrenilir. hem süresi belli. o süre içinde öğrenilecek. Kitap gibi yaygın ve belirsiz zaman olmayacak

kck87

kitabın adı nedir?
@bunalmış hocanın düzenlediği arm derslerini takip etmeye çalışıyorum diğer yandan iş hafta sonuda buna gidersem halim harap benim :)

t2

gambit1244

Alıntı yapılan: kck87 - 21 Ekim 2011, 14:36:41
verdiğin linke kayıt yaptım ve  şimdi aradılar beni 1000tl peşin 1300tl taksitli. yarın son günmüş eski fiyatlara döneceklermiş. yarın görüşmeye gideceğim, kredi kartı, senet v.s. hartürlü taksitlendirme yapıyorlarmış. ve 80 saat eğitimi var. garantili eğitim veriiyorlarmış %80 devamda bulunduğunuzda aynı kursu ücretsiz olarak tekrar alabiliyoruz. Fiyat biraz daha uygun olsaydı gitmeyi düşünürdüm. arm ve androit müthiş ikili olurdu :)

abi sen gitte bizede notlardan yollarsın artık
boyle bi imkan varsa kaçırma bence
izmirden sevgiler.
[email]tufan_ozbek@hotmail.com[/email] Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift aslında bütün mesele bu.

kck87

Alıntı yapılan: gambit1244 - 21 Ekim 2011, 16:22:26

izmirden sevgiler.

bilgi paylaştıkça çoğalır, ne öğrenirsem paylaşırım tabii ki :)
androidi ve arm'a da @bunalmış hocamızın yardımlarıyla çözersek tam süper olacak :)

sigmoid

bu sene güzel bir sene olacak gibi. Bir yandan arm bir yandan android. Birde yeni bir işe başlamış olmam.  ;D

Merak iyidir. Bir ara bende niyetlendim, ama önce android çalıştıran bir tablet almak gerekir. Emulatörü bir ara kurup test ettiğimde helloword projesini bile bilgisayarım zor çalıştırdıydı.

Vaktim az olduğundan vakit buldukca arm üzerine çalışmayı düşünüyorum.

kck87

Alıntı yapılan: gambit1244 - 21 Ekim 2011, 16:22:26

izmirden sevgiler.

@gambit1244 gaza getirdin beni ve  pazar günü gittim ve kayıt oldum, hadi hayırlısı, bir yandan iş, diğer yandan vakit bulamayarak bakmaya çalıştığım arm ve yetmezmiş gibi şimdide android :)

android derslerini 19 kasımdan sonra açıyorum :P

kck87

@gambit1244 gaza getirdin beni ve  pazar günü gittim ve kayıt oldum, hadi hayırlısı, bir yandan iş, diğer yandan vakit bulamayarak bakmaya çalıştığım arm ve yetmezmiş gibi şimdide android :)

android derslerini 19 kasımdan sonra açıyorum :P

CoşkuN

Kurs izlenimlerinizi de burada yazmanızı bekleriz arkadaşlar :)

zenerMos

Android'e hello world dedim öyle kaldı :) Bu sene güzel geçecek umudu içerisindeyim. Arm ve androidi birleştirip bitirme yaptım mı en çok haz duyduğum işlerden biri olacak :)

kck87

yazmaya çalışırım tabi :)
öncelikle java dan giriş yapacağız, java mantığı kavranacak, sonrasında android sistemi tanınacak dosya sistemleri, erşim izinleri v.s. anlatılacak.

bende anladığım kadarıyla ve fırsat buldukca yazmaya çalışırım.