Bu projeye nasil bakarsiniz?

Başlatan bunalmis, 09 Ekim 2011, 15:35:56

SpeedyX

Saruman

EMPA'dan Sevil hanımla görüştüm yarın gün içerisinde kitlerle ilgili fiyat ve temin süresini içeren maili gönderecek.

Benim daha önce gördüğüm kadarıyla kitlerin ST fiyatı 11euro. Bu da yaklaşık 30 TL.

Kişilere gönderim ücreti dahil 45 TL'yi geçmeyecek şekilde alım yapabilirsek projenin amacına yakışır bir iş başarmış

olacağız. Bu konuda daha önce EMPA ile çalışmış forum üyelerinin nazının geçeceğine de eminim.

mcn

@silvercopper hocam,adet konusu geçti mi hiç,forumda 2-3 tane alırım diyen arkadaşlar var.eğer adede göre bi değişiklik olacaksa bi adet çıkaralım.
www.teknikyazi.com --üşenme,erteleme,vazgeçme...

Seckin ALAN

heyecanlandım :) bekliyorum sonucu
Kar taneleri ne güzel anlatıyor, birbirlerine zarar vermeden de yol almanın mümkün olduğunu.. Mevlana

Saruman

@mcn Ben en az 20 adet için fiyat teklifi istedim.Ki bence 20 adet rahat alınır.

Hatta fazlası bile çıkar.

Şu an için en azından fiyat konusunda ufaktan da olsa aydınlatılalım ki sonrası için beraber karar alabilelim.

SERRO EFE

20den fazlası olabilir ben 2 adete talibim..

-Hasan-

Alıntı yapılan: silvercopper - 10 Ekim 2011, 20:13:18
@mcn Ben en az 20 adet için fiyat teklifi istedim.Ki bence 20 adet rahat alınır.

Hatta fazlası bile çıkar.

Şu an için en azından fiyat konusunda ufaktan da olsa aydınlatılalım ki sonrası için beraber karar alabilelim.

20 ' yi geçeceği kesin. Konu çok ilgi gördü bayağı katılım olacak. Bunlardan biri de benim.  :)

The Gariban

Kitlerin sayısı için liste çıkaralım derim bende.
Ayrıca bence  ekim ayının sonuna kadar kit taleplerini  toplayalım derim .Bu süre örnek kitin gönderimesi testleri neler yapılabileceğinin anlaşılması için yeterli süre gibi görünüyor ama doğal olarak bu Bunalmış hoca nın karar vereceği bir zaman .
Muhtemelen büyük alımdan sonra başka yeni arkdaşlarda çıkabilecek.
Ayrıca kit alımı empa dan olacaksa zaten bu firmanın merkez(istanbulda) ve Ankara (şube) si va dolayısı ile bu iki ile kitlerin ulaşmasında kargo parasında önemli tasarruf olacak gibi görülüyor.Bu illerdede dükkanı olan 2-3 arkadaş yakın şehirler için kargoları yapabilir.
Yada direk empa istanbul ve ankara teslimatı harici kargolarıda biz yapabiliriz diyebilir.

-Hasan-

Bence fazla acele etmeyelim. Daha katılan olur muhtemelen. Bu arada bunalmis hocamız da hangisini alacağımıza da iyice bir karar versin.

gambit1244

en büyük hayalim arm öğrenebilmek ve 2. hayalimde accelerometer ile bikaç uygulama yapabilmekti
sanırım kısa zamanda iki büyük hayalimede ulaşıcam bunalmış hocamız sagolsun resmen tetiğe bastınız sanırım artık geri dönüşü olmayan bi yola girdik...
kiiten yüzde 90 olarak bende alıcam (m4 olursa yüzde bin)
inanın 9 sayfayı 15 dakikada okudum gözümü bile kırpmadan, şu satırları yazabilmek, bunalmış hocama teşekkür edebilmek için
[email]tufan_ozbek@hotmail.com[/email] Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift aslında bütün mesele bu.

-Hasan-

bunalmis hocamıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Onun sayesinde ben de ARM ' a ilk adımımı atacağım.  :)

frederic

Kit'den bende 1 tane alacağım.

Veli B.

M4 lü board için; bende 2 adet alırım.

sayment

M4 e çok talep var o olacak gibi. Almak isteyenlerin listesini 1.sayfada yapsak mı?

The Gariban

Bende
M4 Kiti ---------2 Adet---------------ANKARA