CORTEX M-4 Discovery Kit DEKONT LİSTESİ

Başlatan Saruman, 12 Ekim 2011, 21:39:46

Saruman

Alıntı yapılan: emrahGS - 21 Ekim 2011, 19:55:24
silvercopper;  mailde belirttiğim adresi dikkate alacakmısın?
Elbette,dekont üzerindekini değil de mailde belirttiğini not aldım.

emrah

ilgin için teşekkür ederim. iyi çalışmalar

Saruman

Karışıklığa sebebiyet vermeden bilgilendirdiğiniz için ben teşekkür ederim.

Erhan YILMAZ

Hocam ben ödemeyi çarşamba günü 10.30 gibi yaptım. Bankamatikten para transferi yaptığım için dekontum yok. Fakat not yazdım oraya stm32 kit diye. Hesap ismi Erhan YILMAZ.

mcan

Ödeme yapmayan olursa hiç alamayıpda almak isteyenlere hak verin bence, olurmu olmazmı bilmem.

armsistem

Bendekide eşşeklik nasılda kaçırdım fırsatı

t2

Bu kiti alıp da, bir türlü bakamayıp elinden çıkarmak isteyenler olabilir.  veya fazla alanlardan da isteyebilirsin. Bence bu listeyi sen de sakla. Sonra çok sayıda alanları rahatsız edebilirsin. Ya da isim yazdırıp bir türlü para yatırmayanlar olursa, belki de onların parasını sen ödeyip kitini alabilirsin.
Ödeme Bitiş Tarihi: 23.10.2011 Pazar

Bence bunlardan en az 3 kişi parasını yatıramayacaktır. çünkü aynı bankada hesabı yoktur hafta sonu eft geçmez. Bankamatikten uğraşacak olsa şimdiye kadar yaparlardı. Fakat sen aynı bankadan kaba kuvvetle havaleni yaparsın. ( ben de burda maydanoz oluyorum kit aldığım sattığım yok da )

gambit1244

Alıntı YapBu kiti alıp da, bir türlü bakamayıp

haha örnek çok iyi

bi hevesle köpek alıp sonra pişman olanları anımsadım
[email]tufan_ozbek@hotmail.com[/email] Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift aslında bütün mesele bu.

Erhan YILMAZ

Herkesin eline kitler geçsinde bu konuları o zaman konuşalım. Alamayan arkadaşlar içinde Bülent/Erol hocamız sonradan bi alım daha ayarlar diye düşünüyorum.

pcb

Kit için geç kalan arkadaşlar, sıkıntı yapmayın , 4 kit sipariş ettim , paylaşırız , konuyu takipte kalın

KİTLERİN TANESİ 50TL.

ŞAKA ŞAKA  ;D  ;D  ;D

t2

Lisans sözleşmesini okumadın galiba. kit ticari amaçla kullanılamaz, şakası da yapılamaz :)
Alıntı YapCommercial joke forbidden

kantirici

Ödemeyi yaptıgıma dair maili dün attım.Bilginize.

t2

Ayrıca arkadaşların telefonunu biliyorsanız arayıp"mail attım" diye bilgi verebilirsiniz.

kantirici

Alıntı yapılan: t2 - 22 Ekim 2011, 14:18:27
Ayrıca arkadaşların telefonunu biliyorsanız arayıp"mail attım" diye bilgi verebilirsiniz.

Aslında yazdıgım mesaj garip olmuş burası tamam.Maili dün atmıştım bugun listede hala kırmızı oldugumu görünce ayrıca burayada yazmak istedim.Sonra farkettimki liste sürekli güncell degilmiş.
Ayrıca  yazdıgım mesaj ne kadar garip de olsa gerek sizinle ilgisi olmaması gerkse ayrıntısını bilmediginizden dolayı size cevap hakkıda doğmaz.Açıkcası uslubunuzu begenmedim.