CORTEX M-4 Discovery Kit DEKONT LİSTESİ

Başlatan Saruman, 12 Ekim 2011, 21:39:46

Mujdat117

FİYAT SÜPERMİŞ BEN 1 TANE İSTEMİŞTİMN AMA ŞUNU 2 YAPALIM ÖDEMEYİ KİME NEŞEKİLDE NEZAMAN YAPICAZ?
Ayinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz.Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde

sayment

Alıntı yapılan: Mujdat117 - 14 Ekim 2011, 16:28:56
FİYAT SÜPERMİŞ BEN 1 TANE İSTEMİŞTİMN AMA ŞUNU 2 YAPALIM ÖDEMEYİ KİME NEŞEKİLDE NEZAMAN YAPICAZ?
1. sayfada yazıyor.

teknikelektronikci

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Klein

Arkadaşlar!

Alımı kim yapacak bilmiyorum.  Ama firması olan bir arkadaş tarafından yapılması taraftarıyım.
100 tane alınacaksa  117$ KDV tutarı var. bu da 18 tane kit eder.Eğer şahıs tarafından alınırsa bu tutar hiç kullanılamayacak.

Firması olan biri tarafından alınırsa , bu fark kit alamayan arkadaşlar için iyi bir kaynak olabilir. Bir çeşit fon gibi. Böylece projeye katılan herkes , diğerlerine destek olmuş olur.

gambit1244

Alıntı yapılan: Klein - 14 Ekim 2011, 16:49:37
Arkadaşlar!

Alımı kim yapacak bilmiyorum.  Ama firması olan bir arkadaş tarafından yapılması taraftarıyım.
100 tane alınacaksa  117$ KDV tutarı var. bu da 18 tane kit eder.Eğer şahıs tarafından alınırsa bu tutar hiç kullanılamayacak.

Firması olan biri tarafından alınırsa , bu fark kit alamayan arkadaşlar için iyi bir kaynak olabilir. Bir çeşit fon gibi. Böylece projeye katılan herkes , diğerlerine destek olmuş olur.

çok dogru soyluyosun abi kdv işleyebilen vergi veren bi hayırsever bi arkadaşımız adına kitlerin faturası kesilirse oda 16 17 tane kiti ihtiyacı olanlara verebilir gercekten cok mantıklı ve sonuna kadar destekliyorum!!
[email]tufan_ozbek@hotmail.com[/email] Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift aslında bütün mesele bu.

t2

NaMcHo

Alıntı Yap- Kit başvuruları tamamlandıktan sonra ödemeler vereceğimiz banka hesabı numarasına kargo ücreti hariç olacak şekilde havale yapılacaktır.
Havale yapmılmasının nedeni nedir?
Direk olarak verilecek hesap numarasına biz normal olarak parayı yatırsak olmaz mı?

okoman

ben 2 adet için mesaj atmıştım birde buraya yazayım sağlam olsun.

GreeN

Alıntı yapılan: NaMcHo - 14 Ekim 2011, 17:08:23
Havale yapmılmasının nedeni nedir?
Direk olarak verilecek hesap numarasına biz normal olarak parayı yatırsak olmaz mı?

Havale , eft , PTT'den yatır , "havale" misal olarak verilmiş.
Terörü Lanetliyoruz.

NaMcHo

@Green
Peki , PTT'den mi parayı yatırırsam mı yoksa kendi bankamatik veya kredi kartımdan ilgili hesap numarasına yollasam mı daha az kesim oluyor

Saruman

Arkadaşlar havaleden kasıt paranın hesaba yatırılmasıdır.Düzeltiyorum yazımı.

teknikelektronikci

hocam siparisler ne zaman verilecek ve ürünler ne zaman gelecek ona göre siparis vermek istyiorumda yoksa farnellden siparis verecem yurtdisindayim ama 6.5 dolar cok uygun 2 aya gelecekse ailem kiti gelirken getirirler
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

GreeN

Alıntı yapılan: NaMcHo - 14 Ekim 2011, 17:19:27
@Green
Peki , PTT ile yatırmak mı veya kendi kartımızdan ilgili hesap numarasına göndermekmi daha az kesime sebeb oluyor?

Verilen hesap numarası A bankasına ait olsun. Eğer A bankasına ait seninde bir hesabın varsa havale yaparsın (havale ücreti örneğin akbankta 1 Tl. )

Eğer B bankasına ait hesabınızdan ücreti ödemek isterseniz , EFT yaparsınız. (Örneğin EFT Garanti bankasında 2,75 TL)

EFT daha pahalı oluyor , muhtemelen PTT'de 1 TL diye hatırlıyorum. (Hiç PTT'den transfer yapmadım bilen düzeltsin.)

EFT'leri wap'tan (CEP bankacılığı) yapıyorum kesinti olmadan para transferi yapabiliyorum. (Garanti bankasında var diğerlerine denemedim)
Terörü Lanetliyoruz.

tayyar

--EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR--

JKramer

Bir de ilgili bankanın atm'sinden kartsız işlem (o bankada hesabınız yok yani) de yapabiliyorsunuz. Garanti galiba 5 TL alıyor.

@tayyar

silvercopper'a özel mesaj göndermeniz gerekiyor.