CORTEX M-4 Discovery Kit DEKONT LİSTESİ

Başlatan Saruman, 12 Ekim 2011, 21:39:46

NaMcHo

@silvercopper
Hocam ben yatırdım az önce parayı maraslan90 adına 5 adet kit vardı ve tam olarak saat 21.44(19.10.2011) de parayı EROL YILMAZ adına olan hesaba 75TL yatırdım fakat herhangi bir çıktı vermedi bankamatik.
Kendi İş Bankası Bankamatik kartımla nakit olarak yatırdım parayı.
Biraz kurcalıyım dedim menüleri fakat dekont tarzı bir çıktı alamadım(Hesap Özeti kısmınada baktım.)

Yarın işbankası şubesini gidip bu parayı yatırdığıma dair herhangi bir belge almak zorundamıyım yoksa Allegro hocam bunu teğit edebilirmi?
(Benle birlikte sınıftan 5 arkadaşla birlikte alıyoruz kiti.)

serdararikan

@silvercopper

biraz önce Erol YILMAZ hesabına 1 adet kit ücretini EFT yaptım.Dekont göndermem gerekiyormu yoksa EFT gönderen ismi yeterli mi?

omereliusuk

dün  hocam ben de eft yaptım  erol yılmaz adına
bugün hesabınıza geçmiş olması gerekiyor.
eğer geçmediyse bir bilgi verirseniz.
ömer eliüşük

MC_Skywalker

Mail göndermek gerekli, yoksa kimin kim olduğu ve kargo adresi nasıl bilinecek!!

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: NaMcHo - 19 Ekim 2011, 22:16:06
@silvercopper
Hocam ben yatırdım az önce parayı maraslan90 adına 5 adet kit vardı ve tam olarak saat 21.44(19.10.2011) de parayı EROL YILMAZ adına olan hesaba 75TL yatırdım fakat herhangi bir çıktı vermedi bankamatik.
Kendi İş Bankası Bankamatik kartımla nakit olarak yatırdım parayı.
Biraz kurcalıyım dedim menüleri fakat dekont tarzı bir çıktı alamadım(Hesap Özeti kısmınada baktım.)

Yarın işbankası şubesini gidip bu parayı yatırdığıma dair herhangi bir belge almak zorundamıyım yoksa Allegro hocam bunu teğit edebilirmi?
(Benle birlikte sınıftan 5 arkadaşla birlikte alıyoruz kiti.)

Açıklama:
YILDIZ NAZIM AKT. KIT   

bu mudur ?

NaMcHo

Alıntı YapAçıklama:
YILDIZ NAZIM AKT. KIT   

bu mudur ?
Evet budur.Gerçi açıklama kısmına KIT yazmıştım sadece ,  AKT. diye birşey yazmadım.

zamzam23

elinize ulasan dekontların bir listesi burada yayınlanırsa akıllarda soru işareti kalmamıs olur.

Saruman

Alıntı yapılan: zamzam23 - 20 Ekim 2011, 11:29:40
elinize ulasan dekontların bir listesi burada yayınlanırsa akıllarda soru işareti kalmamıs olur.

Maili gönderdiğinizde "Mail gönderilmiştir" deniliyorsa mail elimize ulaşmış demektir.
Liste yayınlanacak sabırlı olun.Dünyadaki tek işimiz bu organizasyonla uğraşmak  olmadığı için işlerin yürümesi zaman alabiliyor.

Erol YILMAZ

Arkadaşlar genel olarak hiçbir problem yok.
Havale ve EFT ler geliyor. Dekontlar da Silvercopper tarafından işleniyor.
Eğer ki dekontta bir problem olsa bile hesaplarımızı kontrol edebiliriz.

computerboy

Hocam kusura bakmayın mail atarken kullanıcı adımı yazmayı unutmuşum.

Mustafa ATALAY isimli dekont benim :)

hayırlı işler.

zamzam23

Alıntı yapılan: silvercopper - 20 Ekim 2011, 11:41:04
Maili gönderdiğinizde "Mail gönderilmiştir" deniliyorsa mail elimize ulaşmış demektir.
Liste yayınlanacak sabırlı olun.Dünyadaki tek işimiz bu organizasyonla uğraşmak  olmadığı için işlerin yürümesi zaman alabiliyor.

bu şekil efe efe konusmaya gerek yok. mail iletildi dese bile bazen mailler dusmez yada baska yere duser sen görmezsin. dünyadaki tek işin bu değil ama bu işle ilgilenen birtek de sen değilsin.

bak cevap boyle olur:
Alıntı yapılan: Allegro - 20 Ekim 2011, 11:42:26
Arkadaşlar genel olarak hiçbir problem yok.
Havale ve EFT ler geliyor. Dekontlar da Silvercopper tarafından işleniyor.
Eğer ki dekontta bir problem olsa bile hesaplarımızı kontrol edebiliriz.

burada herkes kendı capında uzerıne dusenlerı yapar onemlı olan bunu olabıldıgınce tam ve kımseyı kırmadan yapabılmek.Listeyi beklıyoruz kolay gelsın.

Ahmed Han

Alıntı yapılan: zamzam23 - 20 Ekim 2011, 12:46:40
bu şekil efe efe konusmaya gerek yok. mail iletildi dese bile bazen mailler dusmez yada baska yere duser sen görmezsin. dünyadaki tek işin bu değil ama bu işle ilgilenen birtek de sen değilsin.

bak cevap boyle olur:
burada herkes kendı capında uzerıne dusenlerı yapar onemlı olan bunu olabıldıgınce tam ve kımseyı kırmadan yapabılmek.Listeyi beklıyoruz kolay gelsın.
İnsanları iyilik yaptıklarına pişman etmeyin.
Maili gönderirken dikkatli olursan sorun çıkmaz. Herkes kendi yaptığına dikkat etsin bir kişi herkesi tek tek kontrol edeceğine. Yanlış yapanın yanlışı da kendi sorumluluğunda olur. Bu insanlar bizim için zahmete girip kit getirtiyorlar, hiç zorunda olmadıkları halde, bi de bize bebek bakıcılığı yapmasınlar artık bi zahmet.

zamzam23

Alıntı yapılan: Ahmed Han - 20 Ekim 2011, 13:34:42
İnsanları iyilik yaptıklarına pişman etmeyin.
Maili gönderirken dikkatli olursan sorun çıkmaz. Herkes kendi yaptığına dikkat etsin bir kişi herkesi tek tek kontrol edeceğine. Yanlış yapanın yanlışı da kendi sorumluluğunda olur. Bu insanlar bizim için zahmete girip kit getirtiyorlar, hiç zorunda olmadıkları halde, bi de bize bebek bakıcılığı yapmasınlar artık bi zahmet.
saçma sapan konusupta benı kotu ınsan durumuna sokma.
mail iletildi dedıkten sonra benım yapabılecegım bısı varmı sence. nerden bılebılırım mail gitti mi gitmedi mi adam okudu mu okumadı mı nerden bılebılırım. soyledıklerını az tart da soyle. ben kımsenın emegı boşadır demiyorum bu arkadasların yaptıklarını da göz ardı etmiyorum.herkesın dıkatlı anlayıslı olması gerek dıyorum.sende dahıl buna. sence nıye herkes maılı yolladıgı halde maili yolladıgını burada da yazma geregı duyuyor?yazmanıza gerek yok denmesıne ragmen.niye?bi düşün bakalım.ki ben mailim yollandı dıye de yazmadım sadece toplu listenın yayınlanmasını ıstedım.alergo gerekırse hesapları kontrol ederız dedı olay çözüldü kapandı hepsi bu.

gambit1244

zamzam23 iyi bi insansın :D
tamam konu kapansın arkadaşlar liste songün yayınlanır
hatalar düzeltilir ve sipariş  verilir

ee kitler nezaman elimizde olur sizce fikri olan varmı???
[email]tufan_ozbek@hotmail.com[/email] Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift aslında bütün mesele bu.

GreeN

Ödemelerde problem çıkabilir , sehven yanlış hesaba gidebilir. Mailde de problem çıkabilir. En azından son ödeme gününden 1 gün önce ödemeleri gelmeyenler için bir liste yayınlanabilir.  Bu projeyle ilgilenen arkadaşlar da gerçekten fedakarlık yapıyorlar , ortamı gerecek yorumlardan kaçınalım . (Sözüm ortaya kimse alınmasın)
Terörü Lanetliyoruz.