Haberler:

Foruma Resim Yükleme ve Boyut Sınırlaması ( ! )  https://bit.ly/2GMFb8H

Ana Menü

STM32F4 kitleri hakkında

Başlatan Erol YILMAZ, 12 Kasım 2011, 23:46:30

cicjoe

aslinda siparisleri 600'e tamamlasak da, gene $6.5'den alsak olmaz mi =) bi parti daha cekilse 150+150 ? alamayan arkadaslar falan var. kisa surede o sayiya ulasilir diye dusunuyorum.

muhittin_kaplan

Durumu Bilmemekle beraber bu 400 küsür kit bile epey bir badireden sonra alınabilindi. muhtemel bu saatten sonra alım yapılamaz. fazla alan arkadaşlarla irtibata geçmeniz gerekir.

Niyazi_SARAL

merhaba, mobil blr cihazdan yazabiliyorum. Kitleri yarin Erol Beye gonderiyoruz. Eger talep olursa birkac yuz adet daha ozel bir fiyattan isteriz. İsteyenin bir yuzu kara...
"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."  Bilgi paylaştıkça çoğalır

pisayisi

Niyazi bey bir çırpıda halletmişsiniz kitlerin alımını sağolun varolun, size ve forumda emeği geçen arkadaşlara teşekkürler ederim. 300 adet kit sipariş listemizde yer alan talebi karşılamamakta. Belki 200 adet kit daha istenirse ve EBV de yarısını hibe olcak şekilde yine 12 usd den verirse eksik kalan siparişler de tamamlanmış olur ; böyle bir talepte bulunalım bir yüzümüz kara olsun:)
Murat

gambit1244

kitleri neden üye başına 2 şer tane göndermeyi düşünmüyorsunuz 300/150 = 2
üni deki hocamla polemiğe gircem şimdi senmi başlıcan benmi diye :S
[email]tufan_ozbek@hotmail.com[/email] Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift aslında bütün mesele bu.

zamzam23

Alıntı yapılan: gambit1244 - 01 Aralık 2011, 21:36:23
kitleri neden üye başına 2 şer tane göndermeyi düşünmüyorsunuz 300/150 = 2
üni deki hocamla polemiğe gircem şimdi senmi başlıcan benmi diye :S
bir tane isteyen arkadasa neden 2 tane yollasınlar.şunu demek istemiş olabilir misin.ben de boyle dusunuyorum:

1 tane isteyenlere 1 tane. 2 ve daha fazla isteyenlere 2 tane yollanmalı ilk basta. çalışmaların bir an once baslaması ıcın. eldeki 300 kit de pay edilmiş olur böylelikle.
daha sonra eksik kalan kit sayısına göre yenıden bi sipariş için girişimde bulunulur. verilen toplam fiyata göre eldeki para düşüldükten sonra kit sayısına bölünür. kim kac kit daha almak istiyorsa o kadar fazla para öder ve alır.

sakkan

Alıntı yapılan: gerbay - 02 Aralık 2011, 09:39:14
Nedense bazı arkadaşlar sadece kendi durumlarını düşünerek bencilce davranıyorlar.. Kendileri fazla sipariş vermiş olsalar aynı şekilde düşünürlermiydi çok merak ediyorum.. Lütfen artık yorumlarınızı kendinize saklayıp biraz bekleyin..

Katılıyorum. Kimse arkadaşlarına karşı zor duruma düşmesin. Ne kadar çok kişi bu kiti alır da çalışırsa camia için o kadar faydalı olur diye düşünmek lazım ;)

Murat Mert

Alıntı yapılan: gerbay - 02 Aralık 2011, 09:39:14
Nedense bazı arkadaşlar sadece kendi durumlarını düşünerek bencilce davranıyorlar.. Kendileri fazla sipariş vermiş olsalar aynı şekilde düşünürlermiydi çok merak ediyorum.. Lütfen artık yorumlarınızı kendinize saklayıp biraz bekleyin..

S.A.
üstadım kendini düşünmek değil birde şöyle tart:
Şimdi ben 6 kart istedim........................:
1 ad. benim
1 ad siteden -HASAN- arkadaşımızın.
1 ad siteden  cyclone arkadaşımızın
1 ad üni. den hocamızın
1 ad üni. den diğer hocanın
1 ad. öğrenci arkadaşın

Hadi bakalım buyur buradan yak!!!!!!!
kargo parası tek olsun diye konuştuk benim üzerimden alalım dedik hatta isimleri toplayan arkadaşla yazışarak bunu belirttik.
Hadi ben hakkımdan feragat edeyim diğer 5 ne diyeceğim ya bana ne iptal etmeyip kendiniz verseydiniz ben hakkımı aldım önemli olan bu gerisi beni ilgilendirmez mi?!!!!!
yoksa ne yapmam lazım? !!!!
bilemiyorum :(
HAYDİ BUYRUN CENAZE NAMAZINA  :'(
mert07

t2

Öneri(hariçten maydanoz):

5 tane sipariş verdiyseniz, 1 kit alın 1 hafta kullanıp sırayla diğer arkadaşlarınıza verin,... böylece hepiniz hevesinizi almış olacaksınız bu arada ulan ammada zormuş benden uzak dursun deyip vaz geçenler olacaktır. bunlar para iadesini memnuniyetle kabul edecektir. ama sonuçta 1 kit hepinizin işini görür. 1 hafta değil de 1 ay dursa da olur. Belki sonunda 10ar yıl durmasına karar verilebilir.

zamzam23

18 sayfa içindeki 3. yorumumu yazıyorum. bu zamana kadar yeterince beklemişim değil mi? bilip bilmeden konusmayalım bu 1. ikincisi bencilce de olsa başka bişicede olsa herkes kendi fikrini söylemekte özgürdür sen niye öyle soylüyorsun boyle soyluyorsun denilmez kimseye. Bunu dile getirince de forum içinde ben kötü oluyorum sen değil bunun da farkındayım yine de yazmak zorundayım.

ayrıca
bir sürü hesap kitap yapılmıs kitler nasıl dagıtılmalı diye. önce elindeki kitleri dagıtırsın herkese eşit. adil değil eşit. çünkü 10 sipariş veren de aynıdır 1 sipariş verende. elindeki kitler biter sonra da parasını geri isteyen olur ona parasını verirsin ,kimi de kalan parasıyla yeni fiyattankac kit gelıyorsa onu ister onun için ayrı sipariş gecersin veya baska bişi yaparsın o sonranın işi.

zamzam23

madem herkesin yorumu kendine göre dogru, neden insanları bencillikle suçluyorsun. düşünceme katılmıyor olabılırsın bunu ifade de edebilirsin hiçbir problem yok. durduk yere sorun cıkarıyorsun. madem yorumlarımızı kendımıze saklayacaktık o zmn bu forum nıye var??

kasif

Alıntı yapılan: Allegro - 24 Kasım 2011, 13:41:51
Arkadaşlar dağıtım işinde istenen ve gelen adet birbirini tutmadığı için bir formül bulmamız gerekiyordu.
Asıl problemimiz kitlerin bi kısmının 6.5$ dan diğerlerinin de 12.5$ dan gelecek olması...
Forum üyelerimizden KATANA'nın formülü gayet mantıklı ve adil şekilde uyar bize.

Öncelikle her kişiye 1 er tane KİT kesinlikle gönderilecek...

Bunun üzerindeki talebi olan arkadaşlarımız için bu rakam 6.5$ ın üzerinde olması bekleniyor.

Neden ?  Çünkü alım yapılacak 12.5$ kitler var işin içinde, Fiyatı yükselten sebep bu.

Arkadaşlar şimdi tek yapmamız gereken şey:
Kitlerden 1 adedinin üstünü iptal etmek isteyenler bana özel mesajdan bildirmesi.
Değişim yapmak istemeyenlerin hiçbirşey yapmalarına gerek yok.

Ben bu bilgileri SilverCopper ile paylaşıp yeniden bi adet yapılanmasına göre ihtiyaç olan para miktarını
ilgili kişilere Özel mesaj ile göndereceğiz.

Daha sonrasında bu isteklere göre oluşacak fiyata göre tekrar para toplayacağız.
Adetleri düşürmek isteyenler için son gün:
30 Kasım 2011 Çarşamba, Öğle saat: 12:00

Hocam son liste çarşamba günü kesinleşti diye biliyorum. Son durum nedir. Son kit adedi/listesi ne oldu?

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: kasif - 02 Aralık 2011, 15:20:49
Hocam son liste çarşamba günü kesinleşti diye biliyorum. Son durum nedir. Son kit adedi/listesi ne oldu?

güncellemeyi Silvercopper ile yapıyoruz.
Bu gece görebilirsiniz.

Pzt de kitlerimiz bir aksilik olmaz ise Çizgi den tarafıma gönderilecek...

bymrz

Arkadaşlar, acizane fikrim şudur ki,

Foruma kayıtlı üyelerin hepsine birer kit ulaşsa, daha sonra kalan kitler olursa, yaptığınız formül ile dağıtsanız nasıl olur? Yani forumdan bazı 2-3 arkadaş birlikte sipariş vermiş, en azından bunların siparişi tam verilse. Yani dışarıdan arkadaşına, hocasına vs. değil de, en azından forum üyesi arkadaşları için siparişleri Onlara verilirse daha uygun olur diye düşünmekteyim.

Bu arada bilmeyenler için; benim sipariş adedim: 1 zaten ... Kendim için değil yani  ;)

Erol YILMAZ

Herkesin bir fikri var,
Saygı duyuyoruz... ( bir tane siparişi olanlar da dahil )
Kitlerin 300 adetlik ilk kısmı geliyor. Dağıtımı yapıcaz,
Artık yorum yapılacak tarafı geçtik,

Mağduriyet yok, En adil şekilde dağıtım yapıcaz.

Erbakan hocam yaşasaydı ayakta alkışlardı :)))