STM32F4 kitleri hakkında

Başlatan Erol YILMAZ, 12 Kasım 2011, 23:46:30

Okan AKÇA

yinede hayırlısınla bekliyoruz

muhittin_kaplan

tuggy

İnanılmaz! Hayırdır inşallah deyip işimize bakalım, elini sürenin işine gücüne de engel oluyor bu alım hikayesi.

Erol hocam, Niyazi hocam, Bunalmış hocam + adını sayamadığım kusuruma bakmasın diğer emeği geçen arkadaşlar, Allah sizlere sabır versin. Gerçekten insan adap üslubunu korumakta zorlanıyordur tahmin edebiliyorum. Umarım ilerde güzel çalışmalar yapılır bu gelecek(!) boardlarla ve şu emeklerinize değer.

Not: Belirtme ihtiyacı duyuyorum; Lütfen yorum yapacak arkadaşlar olayı iyice anlasın da yazsın ve uğraşanların moralini bozacak şeyler yazmasın.

t2

Satıcı  sözünde durmamış. Sipariş iptaldir vaz geçtim almıyorum demek yakışır.  Belkide stokta sadece 150 tane var diğer 150 sini 6 ay içinde üretebilecekler.  Belki de 1 sene , kimbilir ne

Niyazi_SARAL

Alıntı yapılan: t2 - 05 Aralık 2011, 14:16:33
Bu ticari amaçlı bir faliyet olsaydı, adam sözünde durmamış sipariş iptaldir vaz geçtim almıyorum demek yakışır.  Belkide stokta sadece 150 tane var diğer 150 sini 6 ay içinde üretebilecekler. Eğer acilse, burada para toplanmış olması sorun gibi duruyor. ödeme yapanların parasını gerekirse EFT ücreti keserek iade etmek gerek.  En uygunu bu gibi.  Firma gelen eksik kitin turşusunu kursun gerekirse iade etsin.

Eğer tüm ücretlerin geri gönderilmesi gibi bir durum oluşursa kişilerin uğrayacağı zararı biz karşılarız. Dediğim gibi 1-2 gün daha bekleyelim, eğer teslim edecekleri mantıklı bir zaman dilimi varsa belki hala ürünleri verebiliriz. Eğer bir yerlerde var ise biz satın da alabiliriz. Her koşulda 1-2 gün bekleyeceğiz. Sorun ST firmasında, gayri ciddiler, öneride bulunuyorlar ama arkasında durmuyorlar. "Aa... ürün elimizde yokmuş..."

Bu işin sonu mutlaka mahkemelik olur. Bilgilendireceğim.
"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."  Bilgi paylaştıkça çoğalır

Saruman

Arkadaş ben şaşıyorum bu işe,
Ben elimi attım takla olduk,
Erol abi el attı takla olduk,
Niyazi Bey ilgilendi hayal kırıklığına uğradı.
Bu ST firması neden uğraşıyor bizimle böyle.Altı üstü 300 tane kit istedik burnumuzdan geldi kaç ay oldu ben de ARM 'dan soğuma aşamasına geldim artık.....

fryrmnd

siparişi verdik tüm işi birkaç kişiye bıraktık. sağolsunlar ilgileniyolar. biz sadece takip ediyoz. elimizden gelebilecek birşey varsa yapmaya hazırız.

Ersin

İşlemciler daha yeni , bug lar olabilir, belki de o yüzden iyice yayılmadan mevcut kitleri de vermiyorlar.Tabii açıklama mcu lar da sorun var demezler , elimizde kit yok diyorlardır.

K46

Ya iyice soğudum ben bu işten, gözünü seveyim microchipin...
Bak, ibret al, yere düşen yaprağa, O da eskiden, yukarıdan bakardı toprağa!

MC_Skywalker

Kitler gelene kadar ST'ye inceden inceden selam NXP LPC1768' e devam.

mcn

Bence artık direk ST ye şikayet mailleri yağdırmanın zamanı geldi.Bu konuda bir taslak hazırlayalım ve şikayetimizi belirtelim.Bizi bu şekilde uğraştıran tüm distribütörleri de net olarak belirtelim.
www.teknikyazi.com --üşenme,erteleme,vazgeçme...

Seckin ALAN

aracı arkadaşlardan Allah razı olsun dıyorum fıkrı atandan tasın altına elını koyan ustadlardan. Sımdı ortak haraket etmemız gerekıyor bır suru sıkayet maılı ıse yarar belkı... Bu arada uslubumuzu korumak bızım acıdan yararlı olur kanaatındeyım. @saygılar
Nereye maıl atılacaksa bır maıl bombası yapalım

Kar taneleri ne güzel anlatıyor, birbirlerine zarar vermeden de yol almanın mümkün olduğunu.. Mevlana

pisayisi

Anladığım kadarı ile 150 adeti 12.5 usd den temin ediyorlar ancak ödemeyi peşin alarak kalan 150 adet için ucu açık belirsiz bir zaman için mi teslim sözü veriliyor ???
Murat

H@S@N

teknoloji elin gavürunda olursa her alanda böyle kıvranırız ne yazıkki :/
satılık STM32F4-Discovery kit...

-Hasan-

Alıntı yapılan: H@S@N - 05 Aralık 2011, 17:35:31
teknoloji elin gavürunda olursa her alanda böyle kıvranırız ne yazıkki :/

+1 Aynen.