STM32F4 kitleri hakkında

Başlatan Erol YILMAZ, 12 Kasım 2011, 23:46:30

ErsinErce

Bilgilendirdiğiniz için Teşekkürler Niyazi Bey,

kendi adıma konuşursam hiç bir zararı ödemenize gerek yok, kitler normalde 20$ biz neredeyse 20TL ye alıyoruz,
oluşacak bir zararı üstlenmenize gerek yok, oluşacak fark ve ya ekstra başka ücretler olsun kendi payıma düşeni karşılamaya hazırım
Bu işle ilgilenerek için yeteri kadar yardım ediyorsunuz zaten

Haberlerinizi bekliyoruz

Saygılarımla,

berat23

şahsen bende 20tl olsa da alırım.5 tl para değil bu kit için.niyazi beyede ayrıca teşekkürler emekleri için.

mdargut

Bukadar büyük bir firmadan böyle tavırlar gördüğüme inanamıyorum. Bu nasıl bir terbiyesizliktir. Değil 20 tl 50 tl de olsa zaten alıcaktık bu kiti. Biz bedava birşey istemedikki. Sözler verip tutmamak, üzerine birde bukadar ciddiyetsizlik. Yazıklar olsun.

Niyazi bey sizede bizlere olan desteğinizden ve uğraşlarınızdan ötürü teşekkür ederim. Bana kalsa böyle bir muameleden sonra o firmanın önünden bile geçmem, ama işte bukadar insanın emeği ve hevesinin heba olmaması adına katlanıcaz bunlara. Nekadar istiyolarsa veririz parasını biz bedava bişey istemiyoruz.

bybik

Alıntı yapılan: Seçkin ALAN - 05 Aralık 2011, 16:40:08
aracı arkadaşlardan Allah razı olsun dıyorum fıkrı atandan tasın altına elını koyan ustadlardan. Sımdı ortak haraket etmemız gerekıyor bır suru sıkayet maılı ıse yarar belkı... Bu arada uslubumuzu korumak bızım acıdan yararlı olur kanaatındeyım. @saygılar
Nereye maıl atılacaksa bır maıl bombası yapalım

+1

İngilizcesi kuvvetli bir arkadaş bize taslağı hazırlasın maili sallıyalım gitsin.Başlarını ağrıtalım

Erol YILMAZ

Arkadaşlar,

Sonuçlandırmaya az kaldı,
Biraz daha sabır lütfen....

Niyazi_SARAL

Alıntı yapılan: bybik - 05 Aralık 2011, 21:27:34
+1

İngilizcesi kuvvetli bir arkadaş bize taslağı hazırlasın maili sallıyalım gitsin.Başlarını ağrıtalım

Merak etmeyin ömürlerinde görmedikleri tehditleri aldılar zaten. Panik halinde çözüm arıyorlar.
"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."  Bilgi paylaştıkça çoğalır

Seckin ALAN

Alıntı yapılan: Niyazi_SARAL - 06 Aralık 2011, 15:07:06
Merak etmeyin ömürlerinde görmedikleri tehditleri aldılar zaten. Panik halinde çözüm arıyorlar.
keşke böyle olmasaydı.
Bu arada uğraşlarınız için kendi adıma teşekkür ediyorum
Kar taneleri ne güzel anlatıyor, birbirlerine zarar vermeden de yol almanın mümkün olduğunu.. Mevlana

Erol YILMAZ

Arkadaşlar gerçekten artık uzun bir yolculuk olan kitleri elde etme sürecimiz
Niyazi Bey'in çabaları ile iyi yönde ilerlediği bilgileri e-mail ile geldi.

Hadi hayırlısı :)

fryrmnd

Allah razı olsun emeği geçenlerden. Bu tür işlerde hep böyle sıkıntı mı olucak. Nasıl bir yol izlemek gerek tartışmak lazım.Gerçi bunu öğrenene kadar baya bir kit felan istemeyiz galiba.

JKramer

Anladığım kadarıyla sıkıntı, 150 kit alındığında verilecek olan 150 adet ücretsiz kit'den kaynaklanıyor. Hayırlısı diyelim biz de :).

dombilik

Alıntı yapılan: fryrmnd - 07 Aralık 2011, 13:32:50
Allah razı olsun emeği geçenlerden. Bu tür işlerde hep böyle sıkıntı mı olucak. Nasıl bir yol izlemek gerek tartışmak laz >:(ım.Gerçi bunu öğrenene kadar baya bir kit felan istemeyiz galiba.
Neden kit istemeyelim ki?
Sadece malum firmayı aracı yapmayız olur biter
Bildiklerini kime miras bıraktın?kimseyemi? O zaman bildiklerinin ne önemi kalır. ******** /////////// ******** PROTON-ASM PROTEUS 7.4 SP3 EAGLE 5.40

Ahmed Han

Olaylar çok hızlı gelişiyor ve yön değiştiriyor. Forumu bir süre ziyaret etmeyen birisi, siparişlerin ne aşamalardan geçtiğinden, ne aşamaya gelidğinden, akıbetinin ne olacağından tamamen habersiz kalıyor.

Bu konunun ilk mesajında falan, siparişlerin son durumunun ne olduğunu özetleseniz, ve ara ara bu özet üzerinde güncelleme yapsanız bence çok iyi olur.

erkan614

bi o kitleri 17$ dan alıcaktık şimdiye kitler çoktan elimizde olurdu

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: erkan614 - 07 Aralık 2011, 15:11:33
bi o kitleri 17$ dan alıcaktık şimdiye kitler çoktan elimizde olurdu

doğru :)
kim dedi bize 6.5$ diye. ???

omereliusuk

e tabi alıcı hazır. para toplanmış. sadece paraları geri dağıtmak başlı başına bir iş. tamam diyor yakaladım seni. yokuşa sürüyor.

while(!("ey şerefli insanoğlu. sen para için bunları yapmazsın biz biliriz."))
{
usd();
TL();
AVRO();
STM32F407();
}