STM32F4 kitleri hakkında

Başlatan Erol YILMAZ, 12 Kasım 2011, 23:46:30

mozkan87

Hocam az önce sürat kargo yu aradım ama adıma bir paketin olmadığını söylediler, benimkiler dün mü çıktılar yola.

mufitsozen

Alıntı yapılan: Allegro - 21 Aralık 2011, 11:39:54
evet ulaşmayan kargolar bana dönecek arkadaşlar,

İzmir'de bir arkadaşımız "ben kargo parasını ödedim bu paketin" diyerek gönderdiğimiz kargoyu almamış,
Kit paketi bana gelecek ve kargo parasını ben ödeyeceğim.

Sanırım yanlış anlattığım birşey var ki, bu şekilde olmuş...

Eger Mumkunse, size o arkadasin kit icin odedigi parayi ve arti sizin extra odediginiz kargo yu ben odeyeyim. Sizde onu ihtiyac sahibi bir ogrenci/amator arkadasa hediye ediniz
Aptalca bir soru yoktur ve hiç kimse soru sormayı bırakana kadar aptal olmaz.

MC_Skywalker

2 kit istemiştim  ikiside elime geçti emeği geçen herkeze teşekürler.

+5Tl bu akşam hesaba göndereceğim. Tekrar teşekürler.

tuggy

Kitleri bugün aldım.

Emek sarf eden arkadaşlar, picproje tarihine adınız altın harflerle yazıldı :) Tarih dedim de! teşbihte hata olmaz... Tarih; fransızların yazdığı gibi masa başında yazılmaz. STM sinden Arrow una Çizgi den Sürat e bir çok alanda, zaman zaman kanlı bıçaklı, zaman zaman omuz omuza  mücadele ile yazılır. Gerçekten yorucu ve bazen de bezdirici bir iş yaptınız.

Elinize sağlık. Çok teşekkürler.

evreno

Allegro hocam adreste sorun var demiştiniz size tekrar adresi vermiştim ama henüz kargo gelmedi
1 adet istemiştim bi sıkıntı varmı?

Ahmed Han

Merhaba,

Benim kitim henüz adresime gelmedi.
Az önce, adresime en yakın Sürat Kargo şubesine giderek alıcı olarak kendi ismime, gönderici olarak "YILKA ELEKTRONIK" ismine aram yaptırdım ve kargoya verilmiş böyle bir paket olmadığını söylediler.

Problem ne olabilir acaba?
Gönderi numarasınu bana yollayabilir misiniz?
Yahut, bir kere de siz kontrol edebilir misiniz?

Erol YILMAZ

Arkadaşlar 1-2 gün opsiyon verin, hepsi gelir.

Ahmed Han

Alıntı yapılan: Allegro - 21 Aralık 2011, 18:15:40
Arkadaşlar 1-2 gün opsiyon verin, hepsi gelir.
Gecikme benim için önemli değil. Ben paketin bana ulaşmadan gerisin geriye dönerek ek masrafa yol açmasından korkuyorum.
Kargo şirketleri ile oldum olası hiç aram iyi değil. Ne zaman bir paket gelecek olsa mutlaka bir aksilik çıkıyor. En son yine bir elektronik modül sipariş vermiştim. Kargo şirketine (MNG) soruyorum soruyorum, yok öyle bir paket diyorlar. Meğerse paketi başka şubeye yollamışlar. En son gecikmeli olarak gelebilmişti. Başka kargo şirketleri ile de sorunlar yaşadım. Yine benzer bir durum olmasından korkuyorum.

emrah

selam, kitime henüz ulaşamadım fakat bu kit için başka neler gerekli  adaptör , usb kablo vs ??  alan arkadaslar varsa ne tür kablo adabtör alacagız ??

MC_Skywalker

USB Ato mini B denilen kablo yeterli beslemesinin USB üzerinde alıyor. dileseniz konnektörler üzerinde 5V, 3V3 ile besleye biliyorsunuz.

zabun92

merhaba 2 Kit elime ulaştı 3.50 TL kargo ücreti aldılar :) Teşekkürler
elektronik 10'a ayrılır; 01. analog 10. dijital  :))

muhittin_kaplan

ben bir PCB ile pinleri uzatmayı düşünüyorum.

Murat Mert

S.A.
Evet altına uygun, kullanışlı güzel bir pcb yapmak lazım
mert07

mcan

Hocam acelecilik yapmis gibi olmayim ancak benim kit ne zaman kargoya verildi, alici adina bir paket yok diyorlar o sebeple.

Murat Mert

Alıntı yapılan: mcan - 21 Aralık 2011, 21:26:56
Hocam acelecilik yapmis gibi olmayim ancak benim kit ne zaman kargoya verildi, alici adina bir paket yok diyorlar o sebeple.

sabır kardeşim daha benkide gelmedi az kaldı ya sabır ;)

:D  :D  :D  :D
mert07